اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ساختمان

کم مصرف: یک مزیت اصلی خانه های نوساز این است که معمولاً با دیوار و لعاب دوجداره به خوبی عایق بندی شده اند. درنتیجه، هزینه ی گرم نگه داشتن خانه پایین تر است و تبدیل به جای گرم و دنج می شود.

به راحتی می توانید آن را طبق سلیقه ی خود دربیاورید: اگر در مراحل اولیه ی ساخت وساز اقدام به خرید خانه کنید، می توانید همه چیز، از رنگ کف تا مدل آشپزخانه را خودتان انتخاب کنید یعنی دکور خانه را باب میل خود بسازید.

10سال ضمانت: خانه ی نوساز معمولاً ده سال ضمانت دارد بنابراین اگر یکی از موارد تحت ضمانت خراب شود، سازنده یا شرکت های اجراکننده خدمات و محصولات، موظف به تعمیر آن هستند. محدوده ی ضمانت، به خصوص بعد از گذشت دو سال اول، کم تر می شود. گاهی اجرای این وظیفه دشوار است اما تااندازه ای به صاحب خانه احساس راحتی می دهد.

گرفتار زنجیره ی ملک نمی شوید: وقتی قرار باشد به خانه ی جدید اسباب کشی کنید، یعنی دیگر لازم نیست منتظر بلند شدن صاحب خانه ی قبلی باشید- البته به غیراز معمار که در حال ساخت است! بدین ترتیب، کار اسباب کشی بدون عجله و استرس پیش می رود.

معایب خانه ی نوساز

نداشتن کاراکتر: ساختمان های نوساز معمولاً فاقد ویژگی های منحصربه فرد خانه های قدیمی هستند. این خانه ها اغلب کاراکتر و فردیت خاصی ندارند و بسیار شبیه به هم هستند. حتی بعضی از سازندگان برای اطمینان از ظاهر یکنواخت، محدودیت هایی را در قرارداد و سند ملک اعمال می کنند تا دست شما در تغییر دادن ملک بسته شود.

دیوارهای نازک: امروزه اکثر خانه های جدید با دیوارهای نازک و سبک و روکش گچی ساخته می شود که یعنی دیوارها اغلب نازک و توخالی است، نسبت به خانه های قدیمی بیشتر سروصدای همسایه را می شنوید.

هزینه ی بیشتر: گرچه ساختمان های نوساز معمولاً نسبت به خانه های قدیمی کم مصرف هستند، اما اغلب حق بیمه ی بیشتری دارند و در مقایسه با خانه های قدیمی گران تر هستند. اگر منتظر تکمیل ساخت خانه ی نوساز هستید، ممکن است با تأخیر روبه رو شوید که روی تاریخ تحویل اثر می گذارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>