اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


یخچال


تجهیزات برودتی فروشگاهی شامل چه اقلامی است؟

تجهیزات برودتی در فروشگاه ها از آنجا که نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت محصولات فاسدشدنی دارند، جزو اقلام ضروری لوازم فروشگاهی است. در سال های دور که خبری از انواع یخچال و فریزر نبود، مواد غذایی به صورت تازه تهیه و مصرف می شد و امکان نگهداری و ذخیره سازی آن وجود نداشت. در بعضی مناطق از یخچال های طبیعی و برخی سازه ای مخصوص برای خنک نگه داشتن محصولات استفاده می شد.

بعد از اختراع یخچال و فریزر، تحول بزرگی در عرصه نگهداری و خرید وفروش مواد غذایی ایجاد شد. با وجود یخچال و فریزر بسیاری از مواد غذایی قابلیت نگهداری برای مدت طولانی تری داشتند و بسیاری از مشکلات زنجیره تأمین مواد غذایی با استفاده از این تجهیزات برطرف شد. یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی از جمله محصولات این گروه بودن که با هدف استفاده در صنایع مختلف و فروشگاه ها به بازار عرضه شد.

انواع فریزر فروشگاهی کدام است؟

در مقاله انواع یخچال و فریزر فروشگاهی به مدل های مختلف این محصولات و کاربری آنها اشاره کردیم. در حالت کلی فریزرهای فروشگاهی را به دو گروه ایستاده و خوابیده می توان تقسیم نمود. در هر دو مدل از این فریزرها قابلیت اینکه محصول به صورت درب دار یا بدون درب ساخته شود وجود دارد اما از آنجا که دمای داخل کابین فریزرها در مقایسه با یخچال بسیار کمتر بوده و حفظ این دما بدون استفاده از درب دشوار است، اغلب فریزرهای فروشگاهی به صورت درب دار ساخته می شوند و در صورتی که محصول بدون درب باشد غالبا دارای میانگین دمایی بالاتری در مقایسه با مدلهای درب دار خواهد بود.

فریزرهای ایستاده فروشگاهی برای نمایش چه محصولاتی استفاده می شوند؟

فریزرهای ایستاده فروشگاهی همان گونه که ذکر شد اغلب به صورت دربدار تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. انواع کالاهای فسادپذیر که نیاز به نگهداری در دمای زیر صفر را دارند در این محصولات نمایش داده می شوند. کالاهایی اعم از: انواع گوشت، مرغ و محصولات پروتئینی، پنیرهای فرآوری شده مانند پنیر پیتزا، محصولات نیمه منجمد مانند غذاهای آماده و … از جمله فرآورده های غذایی هستند که در فریزرهای ایستاده نگهداری و عرضه می شوند.در صورتی که نیاز باشد نمایش کاملتری از محصولات ارائه شود می توان از انواع فریزرهای خوابیده استفاده نمود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>