اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

انبار

قفسه های چهارستون در انبار از جمله پرکاربردترین انواع قفسه در انواع انبار است که در ساختار آنها از دو ستون در بخش جلوی قفسه برای استحکام بیشتر استفاده شده است. این قفسه ها بسیار به قفسه چهارستون فروشگاهی شباهت داشته و از نظر ابعاد از این قفسه ها بزرگ تر هستند.این قفسه ها به دلیل دارا بودن ستونهای اضافی در بخش جلویی، دارای طبقات با عمق بیشتری بوده و به همین دلیل حجم بیشتری کالا بر روی آنها قابل چیدمان است.

قفسه های چهارستون انبار که با نام هایی همچون: قفسه باتی راک یا قفسه برنج نیز شناخته می شوند، می تواند در فروشگاه های عمده فروشی نیز کاربرد داشته باشند. این قفسه ها برای چیدمان کالاهایی همچون کیسه های برنج یا ظروف روغن بسیار مناسبند و به دلیل ظرفیت بیشتر، نیاز کمتری به شارژ مجدد کالاهای روی آن بعد از خرید مشتریان دارند.

تحمل وزنی این گروه از قفسه های انبار در مقایسه با قفسه های فروشگاهی بیشتر اما در مقایسه با سایر انواع قفسه های انبار تحمل وزنی کمتری دارند. برخی مدل های قفسه انبار دارای تحمل وزنی بالای 500 کیلوگرم بر هر مترمربع هستند.طبقات این قفسه ها در صورتی که از دستک یا براکت برای نصب آنها استفاده شود، این امکان را دارند که فاصله بین آنها تغییر کرده و تعداد طبقات نیز بنا به نیاز کاهش یا افزایش یابد.

از دیگر مکان هایی که می توان از این نوع قفسه استفاده نمود انبارهای تجارت الکترونیک است. این قفسه ها به دلیل ابعاد مشابه با قفسه های فروشگاهی دسترسی مناسبی برای کارکنان انبار ایجاد نموده کارکنان انبار می توانند به راحتی سفارشات را از روی طبقات مختل این قفسه جمع آوری نمایند. از سوی دیگر به دلیل ظرفیت بالاتر، گنچجایش بیشتری برای چیدمان کالاها دارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>