اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

یخچال

یخچال های کانتری چه در ظاهر و چه در کاربرد ویژگی های منحصر به فردی دارند. این یخچال ها می توانند نمای زیبایی به فروشگاه شما بدهند. ضمن آنکه درب شیشه ای این یخچال ها یک گزینه عالی برای نمایش محصول فروشگاه، سوپر مارکت ها و رستوران ها به مشتریان و خریداران است.مهم ترین ویژگی یخچال های کانتری عمق زیاد آن است که به کمک آنها می توان تمامی اقلام مورد نیاز مشتری را با تفکیک بهتری در یخچال قرار داد.

به روش های مختلف و بر اساس موارد متعدد می توان این نوع از یخچال های فروشگاهی را دسته بندی کرد. اما یکی از متداولترین نوع دسته بندی های یخچال های کانتری بر اساس نوع قرارگیری آنها است. بر این اساس این یخچال ها را می توان به دو دسته یخچال های کانتری ایستاده و خوابیده تقسیم کرد.

نوع خوابیده این یخچال ها معمولاً محل قرارگیری انواع بستنی ها، مواد پروتئینی، غذاهای آماده و گوشت و سایر مواد پروتئینی است و نوع ایستاده برای مواد غذایی صبحانه و انواع نوشیدنی ها می تواند موثر باشد.این نوع تجهیزات برودتی فروشگاهی با توجه به نیاز صاحب فروشگاه و فضای مغازه یا رستوران انتخاب می شود. داخل این یخچال ها به طور معمول سبدهای سیمی وجود دارد که برای نگهداری محصولات استفاده می شود.

یخچال های کانتری مانند سایر تجهیزات برودتی فروشگاهی، در سبک های مختلفی موجود هستند. برخی از این یخچالها برای نگهداری نوشیدنی ها و تنقلات بسته بندی شده در یک ایستگاه مترو یا یک مجتمع تجاری خرید استفاده می شود، بعضی برای استفاده در یک رستوران مناسب است و بعضی دیگر گزینه ای ایده آل برای یک فروشگاه و هایپر مارکت بزرگ هستند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>