اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان


استند


استند تنقلات

استند تنقلات از جمله پرکاربردترین استندها در فروشگاه های خرده فروشی هستند. این استندها به دلیل وزن کم به راحتی قابل جابه جایی هستند و می توان از آنها در بخش های مختلف فروشگاه استفاده نمود.این استندها که امکان جانمایی در محل های ورود و خروج نیز دارند می توانند در افزایش خریدهای برنامه ریزی نشده مؤثر واقع شوند.تحمل وزنی این استندها از آنجا که اغلب خوراکی و بسته های کم وزن بر روی آنها چیدمان می شود به نسبت قفسه ها کمتر است. استحکام بدنه نیز بستگی به موادی دارد که در ساخت استند از آن استفاده شده است.

استند میوه و سبزیجات

استند میوه و سبزیجات از جمله تجهیزاتی هستند که به صورت ویژه برای فروشگاه های میوه، سبزی و تره بار ساخته می شوند. این استندها نیز کاربری مشابهی با استندهای فروشگاه های خواروبار دارند و نسبت به قفسه های میوه و سبزیجات وزن کمتری دارند. عموما طبقات آنها به صورت سیمی ساخته می شود تا تبادل هوا به راحتی صورت گیرد.

برخی تولیدکنندگان قفسه ها و استندهای خود را به نحوی طراحی و تولید میک نند که فاصله و شیب آنها قابل تغییر و تنظیم باشد. برای این منظور لازم است برای اتصال طبقات به ستونهای استند از دستک استفاده شود. این تجهیزات در مقایسه با مدلهایی که اتصالات جوشی دارند گرانتر است اما این امکان را در اختیار فروشگاه داران قرار می دهد تا با استفاده از فاصله مختلف طبقات، محصولات متنوع با ابعاد گوناگون را در آنها چیدمان نمایند.

استند کنار صندوق

از دیگر زیرگروه های استند، استند کنارصندوق فروشگاهی هستند. این تجهیزات همچنان که از نام آنها برمی آید، در بخش جانبی میز صندوق یا چک اوت کانتر فروشگاه قرار می گیرند. تنقلات کوچکی مانند شکلات ها و آدامس جزوی از خریدهای برنامه ریزی نشده در سبد خانوار هستند که اصولا برای خرید آنها از قبل برنامه ریزی نشده است. از اینرو چیدمان این کالاها و محل قرارگیری آنها در فروشگاه در میزان فروش آنها بسیار اثرگذار است. مطابق اصول چیدمان فروشگاهی، این گروه از تجهیزات در نزدیکی درب خروجی قرار می گیرند تا مشتریان حین خروج و محاسبه صورتحساب خود با دیدن آنها تصمیم به خرید بگیرند.

با توجه به این موارد استندهای کنار صندوق گزینه های بسیار مناسبی برای چیدمان این تنقلات و گروه کالایی هستند. این استندها از نظر ابعاد متناسب با ابعاد چک اوت کانتر ساخته می شوند تا برای تردد مشتریان اختلال ایجاد نکند.از نظر جنس و مواد اولیه نیز غالبا از فلز و یا سیم مفتولی برای ساخت آنها استفاده می شود. استفاده از سیم مفتولی موجب کاهش وزن محصول می شود در عین حال که استحکام آن نیز حفظ می گردد.همچنین کارتن پلاست و پلاستیک نیز از دیگر موادی است که در ساخت استند بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

استند سفارشی

استندهای سفارشی نیز گروه دیگری از استندها هستند که از نظر ظاهر متفاوت هستند اما کاربری یکسانی با سایر استندها دارند و اغلب به عنوان تجهیزات نمایش دهنده کالاهای کوچک استفاده می شود. این استندها بر اساس سفارش مشتری در شکل و ظاهرهای مختلفی متناسب با کالاهای خاص ساخته می شوند. این ظاهر متفاوت می تواند در جذب مشتری نیز اثرگذار باشد.

از دیگر نکات قابل ذکر در خصوص استندها امکان نصب تابلوها و برچسب های تبلیغاتی است. تبلیغات فیزیکی در فروشگاه ها نیازمند استفاده درست و بهینه از تمامی فضاهای آن است که نصب تبلیغات بر روی قسمت های مختلف تجهیزات فروشگاهی یک از روش های آن است.

استند پشت کانتر

استند پشت کانتر به دلیل اینکه در یکی از مناطق مهم و پر بازدید فروشگاه قرار می گیرند، اهمیت زیادی دارند به دلیل توقف نسبتا طولانی تر مشتریان در این نقاط، شانس دیده شدن کالاهای چیده شده در این بخش بیشتر است. از سوی دیگر به دلیل قرار گرفتن میزصندوق یا چک اوت کانتر و همچنین مستقر شده صندوقدار در این قسمت، فضای کمتری برای جانمایی تجهیزات فروشگاهی در اختیار است. با توجه به این نکات استفاده از استندهای ویژه این قسمت که اصولا با عمق کمتر ساخته می شوند مناسب به نظر می رسد.

این استندها در هر دو مدل خودایستا و دیواری موجودند. کالاهایی که در این استندها چیده می شود، عموما کالاهای گران قیمتی هستند که توسط صندوقدار به مشتری تحویل می شود از اینرو صندوقدار احاطه کامل بر این بخش داشته و امکان دزدبری به حداقل می رسد. این محصولات گاها با نام استند سیگار نیز شناخته می شوند چرا که پاکت های سیگار از جمله محصولاتی هستند که روی این تجهیزات چیده می شوند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>