اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

فروشگاه

قفسه های باتی راک در سوپر مارکت ها و هایپرمارکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. ابعاد این قفسه ها قابل تغییر و تنظیم است. می توان برای آن عمق های بیشتری در نظر گرفت. این قفسه ها به صورت یک طرفه یا دوطرفه قابل استفاده هستند. برای تقویت عمق زیاد قفسه ها از طراحی خاص و ستون های پروفیلی در جلوی قفسه استفاده می شود. این قفسه ها برای کالاهای تند مصرف که وزن زیادی دارند، بسیار کار برد دارند.

از نمونه این محصولات می توان به برنج و روغن اشاره کرد. این محصولات مصرف بالایی داشته و فروش سریعی را تجربه می کنند از این رو باید در این قفسه ها به قدری محصول قرار داده شود که با سرعت بالای فروش نیاز کمتری به بارگذاری و پر کردن مجدد قفسه ها باشد.

این روز ها طراحان با طرح های بسیار خلاقانه برای نگهداری انواع محصولات در فروشگاهها قفسه های مناسب با جنس مناسب برای هر محصول به طور خاص ساخته می شود و روز به روز این تکنولوژی پیشرفت می کند.قفسه بندی های هدفمند به طور عمده طراحی قفسه ها را نسبت به دهه های گذشته کاملا متفاوت کرده است. در گذشته سوپر مارکت ها و فروشگاهها از لحاظ قفسه بندی با قفسه بندی فروشگاه ها و انبارهای امروزی متفاوت بوده است.

هدف از دکوراسیون در فروشگاه ها این است که مشتریان دسترسی سریعی به کالاهای مورد نیاز خود داشته باشند. یکی دیگر از فواید دکوراسیون درست این است که برای فروشگاه داران نیز سهولت و راحتی دسترسی به بخش های مختلف فروشگاه را میسر می سازد.

چیدمان تجهیزات در گذشته اغلب بصرت استفاده از قفسه های دیواری و به منظور چیدمان کالاهای سبک بوده است. در آن زمان خبری از انواع قفسه های خودایستای یک و دوطرفه و یا مدلهای مختلف استند فروشگاهی نبود.. مابقی محصولات به ویژه محصولات سنگینی همچون برنج و روغن و … رای روی زمین می گذاشتند که هم فضای زیادی اشغال می کرد و هم نگهداری مناسب از محصولات به راحتی ممکن نبود.

طراحی و ساخت قفسه های سنگین راه حل هوشمندانه ای برای رفع این مشکل بوده است.این قفسه بندی ها بسیار محکم بوده و در فروشگاههای بزرگ و انبار های خرده فروشی مورد استفاده قرار می گیرند. کارایی این قفسه ها بسیار بالاست از این رو در انبار های خرده فروشی و فروشگاه ها از آن بسیار استفاده می شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>