اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

ترولی

انبارهای جورچینی بخشی از انبارهای آنلاین به حساب می آیند که کالاها در آن به صورت بسته بندی های کوچک تر چیدمان می شود. بدین ترتیب می توان این انبارها را به فروشگاه های بسیار بزرگی تشبیه نمود که جمع آوری سفارش در آنها به جای اینکه توسط مشتری انجام شود، به وسیله اپراتورای انبار جمع آوری و برای مشتریان بسته بندی و ارسال می گردد.

در این انبارها قفسه ها از جمله تهیزات اصلی و ضروری به حساب می آیند و از آنجا که دسترسی نیروی انسانی به بخش های مختلف آن اهمیت دارد، در مقایسه با قفسه های انبار در ابعاد کوچک تر و ارتفاع کمتر ساخته می شوند.

ترولی ها نیز همانند سایر انواع انبار، از دیگر تجهیزات کاربردی این انبارها به حساب می آیند. با استفاده از ترولی های انبار جورچینی می توان تعداد بیش از یک سفارش را از محل های مختلف انبار جمع آوری و به محل بسته بندی و ارسال، منتقل نمود. چرخ این ترولی ها بسیار روان است تا برای حرکت دائمی بین راهروهای انبار مناسب باشد.

بدنه ترولی های انبار عموما از فلز ساخته می شود تا استحکام بیشتری داشته باشد. در برخی موارد تمام یا بخشی از قطعات ترولی از پلاستیک ساخته می شود. به عنوان مثال سبدهای برخی از ترولی ها از جنس پلاستیک ساخته می شود. چرخ های ترولی های جورچینی نیز از آنجا که عموما تحمل وزنی کمتری در مقایسه با ترولی های انبار دپو دارند، کوچک تر است که البته این موضوع به ابعاد ترولی نیز بستگی دارد. استفاده از چرخ های پلی اورتان از گزینه های مناسب برای انواع ترولی های انبار است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>