اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صنعت

شرکت فراسکلد Frascold در سال 1936 در میلان ایتالیا تأسیس شد. این شرکت به واسطه تولید محوصلات بسیار با کیفیت و مهندسی شده توانست اعتماد مصرف کنندگان حوزه تجهیزات برودتی را جلب کرده و در دهه 1980 به یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان کمپرسورهای رفت و برگشتی در اروپا بدل شود. از دهه 1990 شرکت فراسکلد اقدام به طراحی و تولید کمپرسورهای اسکرو نمود، که در سیستم های تهویه مطوبوع و سردخانه های صنعتی کاربرد دارند.

از سال 2007 نیز نسل جدید کمپرسورهای رفت و برگشتی فراسکلد سازگار با مبرد دی اکسید کربن یا R744 معرفی شدند. و در ادامه نوآوری های این شرکت در طراحی و تولید انواع کمپرسورهای برودتی ادامه داشته است.از سال 2013 با گسترش فعالیت های تولیدی و صادرات محصولات فراسکلد در دنیا، شرکت های زیر مجموعه آن در کشورهای هند، چین و آمریکا شروع به کار کردند.

کارخانه تولیدی شرکت فراسکلد در ایتالیا با مساحتی بالغ بر 53 هزار متر مربع، توانایی تواید بیش از 70 هزار دستگاه در سال را دارد. این شرکت با بیش از 200 مدل محصول مختلف بزرگ ترین تولید کننده کمپرسورهای سمی هرمتیک در ایتالیا و دومین در اتحادیه اروپا می باشد.

از ویژگی های کمپرسورهای فراسکلد می توان به بازدهی بالا، مصرف کم، آلودگی صوتی کم، مدل های مختلف برای انواع مبردها و سیستم های ایمنی پیشرفته اشاره کرد. تمامی محصولات فراسکلد دارای گواهی نامه ASERCOM یا انجمن تولیدکنندگان تجهیزات برودتی اروپا را دارند. در ادامه با انواع محصولات فراسکلد بیشتر آشنا خواهیم شد.

محصولات فراسکلد

محصولات فراسکلد شامل رنج وسیعی از انواع کمپرسورهای برودتی و همین طور یونیت کندانسور می باشد. کمپرسورهای فراسکلد را می توان به دو دسته کلی تقسیم بندی کرد:

  • کمپرسورهای رفت و برگشتی یا سیلندر پیستونی
  • کمپرسورهای اسکرو

کمپرسورهای رفت و برگشتی فراسکلد نیز خود به دو دسته تک مرحله ای و دو مرحله ای دسته بندی می شوند.

کمپرسورهای سمی هرمتیک رفت و برگشتی فراسکلد

کمپرسورهای رفت و برگشتی تک مرحله فراسکلد دارای بیش از 80 مدل مختلف است. بازه توان این کمپرسورها از 0.5 تا 80 اسب بخار و جابه جایی از 4 تا 239 مترمکعب در فرکانس برق 50 هراتز می باشد. همچنین این کمپرسورها با انواع مبردهای HFC و HCFC از جمله R22، R404، R134a، R507 و … سازگار هستند.این کمپرسورها در چند سری مختلف تولید می شوند:

  • سری A، B و D: دوسیلندر در بازه 0.5 تا 4 اسب بخار
  • سری Q، S و V: چهار سیلندر در بازه 4 تا 35 اسب بخار
  • سری Z: 6 سیلندر در بازه 25 تا 50 اسب بخار
  • سری W: 8 سیلندر در بازه 40 تا 80 اسب بخار

موارد کاربرد کمپرسورهای رفت و برگشتی فراسکلد در انواع سیستم های برودتی و سردخانه های صنعتی بالای صفر و انواع سردخانه های زیر صفر می باشد.

کمپرسورهای دومرحله ای

کمپرسورهای دو مرحله ای فراسکلد دارای 7 مدل با 4 و 6 سیلندر هستند. قدرت نامی این کمپرسورها از 5 تا 30 اسب بخار و حجم جابه جایی گاز 25.2 تا 102.9 متر مکعب می باشد. از ویژگی های این سری از کمپرسورهای فراسکلد می توان به سیستم تزریق مایع به صورت پلیت و از دونقطه اشاره کرد. همچنین این سری دارای قطعه کنترل فشار روغن اتوماتیک موسوم به ∆P2 می باشند.این کمپرسورها نیز با انواع مبردهای R22، R404، R134a، R507 و … سازگار می باشند.

کمپرسورهای اسکرو فراسکلد

کمپرسورهای کامپکت اسکرو فراسکلد نیز در دو دسته سردخانه ای و تهویه ای که در انواع چیلرهای تراکمی کاربرد دارد، طراحی می شوند.کمپرسورهای اسکرو سردخانه ای فراسکلد در ظرفیت های 50 تا 160 اسب بخار، قابل استفاده در انواع سردخانه های صنعتی زیر صفری تا دنمای 50- درجه سانتی گراد و همینطور تونل انجماد و سیستم های انجماد سریع یا IQF می باشند.

کمپرسورهای تهویه ای نیز در بازه 50 تا 310 اسب بخار جهت استفاده در شرایط تهویه ای مناسب می باشند.از ویژگی های این کمپرسورهای می توان به قابلیت کنترل ظرفیت 50، 75 و 100 درصد و همچنین قابلیت جداسازی روغن داخل کمپرسور در سه مرحله و همچنین راندمان بسیار بالای آن ها اشاره کرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>