اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ساختمان

از جمله مهم ترین کاربری های ساختمان، کاربری مسکونی، تجاری، اداری و خدماتی می باشد که در ادامه تعریف مختصری از هر یک از آنها ارائه شده است.

تغییر کاربری واحد مسکونی

واحدهای مسکونی به واحدهایی اطلاق می گردد که به منظور سکونت دائم و یا موقت ساخته می شوند. واحدهای مسکونی به سه دسته کلی آپارتمانی، ویلایی و کلنگی تقسیم بندی می گردند. شایان ذکر است که امکان استفاده از ساختمان های با کاربری مسکونی برای برخی از امور دیگر همچون دفاتر ازدواج و طلاق، دفتر وکالت، مطب پزشک، دفتر مهندسی و مشاغل خانگی در صورتی که سد معبر ایجاد نکنند، امکان پذیر است.

واحد تجاری

واحد تجاری نیز به ساختمان هایی گفته می شود که به منظور کسب، پیشه و تجارت ساخته می شوند. مغازه داران و عمده فروشی ها از جمله واحدهای تجاری به حساب می آیند.

واحد اداری

به واحدهایی که در آن افراد حقیقی و یا حقوقی مشغول به کار بوده و کارهای خدماتی مربوط به دولت و یا بخش خصوصی انجام می شود، واحدهای اداری اطلاق می گردد.

واحد خدماتی

واحدهای خدماتی، به واحدهایی گفته می شود که به منظور ارائه خدمات رفاهی به مردم احداث می شوند. از آنجایی که کاربری خدماتی نوعی فعالیت عام المنفعه محسوب می گردد، لذا جهت گرفتن مجوز شهرداری نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود. از انواع واحدهای خدماتی می توان به پارک اشاره نمود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>