اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

کامپوزیت

ورق کامپوزیت طرح سنگ با داشتن ظاهر طبیعی و بافت سنگ، مشکلات مواد معدنی و طبیعی را که به مرور زمان می تواند به آن آسیب وارد کند همچون: شکستگی و ترک خوردگی، تأثیر منفی باران های اسیدی بر رنگ سنگ، شل شدگی و سقوط سنگ از نما، تغییر رنگ به واسطه تابش.

اشعه ماورای بنفش خورشید و … را نداشته و با حفظ ظاهر طی سالیان و ظاهر طبیعی سنگ، می تواند جایگزین مناسبی برای سنگ طبیعی به شمار آید.از ورق کامپوزیت طرح سنگ می توان برای نمای داخلی و بیرون استفاده کرد همچنین گزینه مناسبی برای دیوار پوش ها و روکش های کابین آسانسور باشد.

ورق کامپوزیت طرح سنگ یکی از انواع کامپوزیت ساخته شده به صورت طرح دار می باشد که در نمای ساختمان های مسکونی و ساختمان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.ورق کامپوزیت طرح سنگ غیر قابل نفوذ به نفوذ آب است.

لایه فیبر اپوکسی تقویت شده، به طور مستقیم در پشت لایه سنگ، قرار می گیرد یک مانع ضد آب است.این خواص، باعث می شود تا به جای استفاده از سنگ های سنتی از ورق کامپوزیت طرح سنگ استفاده شود و این محصول جایگاه بی نظیری در طراحی های نوین پیدا کند.ورق کامپوزیت طرح سنگ با مشخصات زیر به بازار عرضه می شود:

  • ابعاد: (1.25 * 3.20)
  • ضخامت ورق کامپوزیت طرح سنگ: 4 میلی متر
  • ضخامت آلومینیوم: متغیر
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>