اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

جرثقیل

کانتینرها امروزه کاربرد بسیار گسترده ای در جابه جایی و حمل کالا ها دارند در واردات و در صادرات چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور کانتینر ها بسیار پر کاربرد هستند کانتینر ها از فولاد، پلیمر تقویت شده با فیبر، آلومینیوم یا ترکیبی از همه آن ها ساخته می شوند که می تواند بسیار مقاوم و مستحکم باشد با توجه به همین استحکام بالا محفظه مطمئنی برای حمل و جابه جایی ایمن انواع کالاها می باشند به همین دلیل از کانتینر ها برای انتقال کالا ها بین شهرها نیز استفاده زیادی می شود. با توجه به اینکه کانتینرها برای حمل و نقل ساخته شده اند تخلیه و بارگیری بسیار سریع و مطمئنی دارند و از صدمات و خسارات احتمالی انواع کالا هنگام جابه جایی جلوگیری می کنند.

حمل کانتینر 20 فوت با جرثقیل

وزن خالی (بدون بار) این نوع کانتینر حدود 2 تن و 200 کیلوگرم می باشد و تا 10 تن بار را می توان در این رنج کانتینر قرار داد و حمل کرد. به طور مثال برای برای جابه جایی یا حمل این نوع کانتینر باید از جرثقیل 5 تن استفاده شود البته باید به این نکته توجه شود در این وزن (جرثقیل و کانتینر) تنها جرثقیل می تواند از کنار خود کانتینر را بارگیری یا تخلیه کند و یا برای کانتینری که 10 تن کالا داخل آن قرار دارد باید از جرثقیل 15 یا 20 تن استفاده گردد و در بعضی موارد و پروژه ها حتی باید از جرثقیل های بزرگ تر و رنج بیشتر نیز استفاده شود حمل و نقل این نوع کانتینر با جرثقیل 5 تن فقط برای داخل شهر می باشد و برای حمل و نقل بین شهری باید از تریلی های کانتینر بر یا از تریلی های کفی استفاده شود.

ابعاد جرثقیل کفی دار و کانتینر 20 فوت

جرثقیل های کفی دار دارای کفی با طول 4 الی 5٫5 متر و عرض 2٫3 الی 2٫5 متر می باشند کانتینر های 20 فوت دارای طول 6 متر و عرض 2٫3 متر می باشند و با توجه به اینکه کمی طول کانتینر بیشتر از جرثقیل است محموله ترافیکی محسوب می شود و قبل از اقدام باید با مشاوران ایران جرثقیل هماهنگی های لازم صورت بپذیرد.

تخلیه و بارگیری کانتینر 40 فوت با جرثقیل

اگر کانتینر بدون کالا یا محموله باشد وزن آن حدود 4 تن و 400 کیلوگرم می باشد جهت تخلیه و بارگیری کانتینرهای 40 فوت (بدون محموله یا بار) از جرثقیل 10 تن، جرثقیل 7 تن یا از ترکیب دو عدد جرثقیل 5 تن نیز می توان استفاده کرد این نوع کانتینر را نمی توان با جرثقیل حمل کرد و تنها می توان تخلیه یا بارگیری کرد.

چرا با جرثقیل کفی دار نمی توان کانتینر 40 فوت را حمل کرد؟

در جرثقیل های کفی دار طول کفی 4 الی 5٫5 متر و عرض آن 2٫3 الی 2٫5 متر می باشد ولی طول کانتینر 40 فوت 12 متر و عرض آن 2٫3 متر می باشد که این مسئله نشان می دهد به دلیل طول بلندتر کانتینر 40 فوت نسبت به جرثقیل های کفی دار عملا نمی توان با این جرثقیل کانیتر 40 فوت حمل کرد و فقط امکان تخلیه یا بارگیری آن وجود دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>