اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

چین بلاک

برای استفاده از چین بلاک باید اپراتور و شخص استفاده کننده آموزش های لازم را دیده باشد و با کسب مهارت های لازم و رعایت نکات ایمنی این خدمات را انجام دهد. به هر حال چین بلاک یک وسیله ی مکانیکی است و برای استفاده از آن اپراتور به طور مستقیم نقش دارد.

یکی از مهم ترین نکات ایمنی استفاده از چین بلاک این است که بار بیش از ظرفیت مشخص شده توسط قلاب و زنجیر آن نباید حمل شود. بر روی هریک از دستگاه ها و تجهیزات میزان مجاز بار و اثاثیه نوشته شده است و نباید وزن آن بیش از وزن مجاز باشد. هیچ کارگر، مهندس و عابری نباید زیر باری که توسط چین بلاک حمل شده است، قرار گیرد، چرا که هر لحظه ممکن است حادثه ای ناگوار و غیر مترقبه اتفاق بیفتد.

از دیگر نکات ایمنی استفاده از این خدمات این است که نباید از دو چین بلاک برای حمل یک بار استفاده کرد و زنجیر آن باید کاملا سالم باشد و دچار چین خوردگی و بریدگی نباشد. باری که توسط چین بلاک بلند شده است نباید به زمین کشیده شود و به یکباره نباید بلند شود.

اجاره چین بلاک

مهم ترین مزیت استفاده از خدمات و اجاره ی آنها این است که هزینه کمتری نسبت به خرید آنها می پردازید و از پرداخت هزینه های استخدام اپراتور، نگهداری و تعمیرات آنها معاف خواهید شد. برای افراد و شرکت های ساختمانی ای که پروژه های کوتاه مدتی در سال دارند و پیوسته در حال جابه جایی از پروژه ای به پروژه ی دیگر هستند؛ اجاره ی این تجهیزات و استفاده از خدمات آنها بهترین راهکار است.

یکی دیگر از این مزایا این است که شرکت ها و تیم های اجاره دهنده ی این تجهیزات بهترین برندها و متنوع ترین انواع و مدل های آنها را با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت ها دارند. این شرکت ها خودشان استانداردها و مجوزهای استفاده از این وسایل و تجهیزات را کسب کرده اند و نیازی به طی کردن مراحل اداری و زمان بر برای افراد و شرکت های ساختمانی برای کسب مجوزها و استانداردهای لازم در حین کار نیست.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>