اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ژنراتور

فیلتر دیزل ژنراتور یکی از قطعات بسیار پر کاربرد در دیزل ژنراتور است. فروشگاه فیلتر شکری ارائه کننده انواع فیلتر دیزل ژنراتور اصل و اورجینال در تهران و شهرستان می باشد.فیلتر دیزل ژنراتور با برندهای گوناگونی از جمله: ولوو، کامینز، پرکینز، لوول، کاترپیلار، موتورسازان تبریز، دویتس، MWM، بنز و …در بازار موجود می باشد.مجموعه فیلترهای ژنراتور شامل سه بخش می باشد:

  • 1فیلترهوا
  • فیلتر روغن
  • فیلتر سوخت ( فیلتر گازوئیل)

فیلتر هوای

این فیلتر در مسیر ورودی اصلی هوا قرار گرفته و مانع عبور گردوغبار و ذرات شن و ماسه به موتور می شود..این نوع فیلتر هوای مکش شده موتور را تمیز می کند و حتی صدای موتور را کاهش می دهد

فیلتر روغن

بخش بزرگی از رسوبات داخل موتور مثل رسوبات پشت سوپاپ و … به سیستم روغنکاری وارد می شوند. بنابراین می بایست روغن داخل کارتر قبل از ورود مجدد به مدار روغن کاری از فیلتر روغن دیزل ژنراتور عبور کرده و ذرات معلق آن گرفته شود تا آسیبی به قطعات موتور نرساند.

فیلتر سوخت

سوخت موتورهای دیزل قطعا باید از فیلتر بگذرد. سوخت ها ( گازوئیل) معمولا ناخالصی دارند و بعضی قطعات پمپ های انژکتور چنان دقیق ساخته شده اند که ذرات بسیار ریز هم می تواند به آن آسیب برساند. تحقیقات نشان می دهد که حتی وجود 5گرم ذرات ساینده می تواند به پمپ سوخت پاش و سوزن انژکتور صدمه جدی وارد کند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>