اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


فیلتر


فیلتر مکش

فیلتر مکش وظیفه دارد از ورود ذرات اضافی به درون پمپ جلوگیری کند. معمولا محل نصب آن با رعایت شرایط استاندارد در مسیر وروردی پمپ می‌باشد. از آنجاییکه در پمپ هیدرولیک با پدیده کاویتاسیون روبرو هستیم مش سایز فیلتر مکش در حدود 150 میکرون و یا بزرگ تر انتخاب می‌شود. از این رو با نام صافی مکش هم معرفی می‌شود.

فیلتر فشار

هنگامی که از قطعات حساسی ومهم مانند شیرهای پرورپورشنال و یا سروو هیدرولیک استفاده میکنید. بر اساس سفارش سازنده فیلتر فشار با سطح تمیزی بالا پیشنهاد می‌شود. سطح فشار قابل تحمل در کاربردهای صنعتی معمول تا 420 بار می باشد. عموما فیلتر فشار برای تامین تمیزی روغن در حد NAS 4-7 کارایی دارد. مش سایز این فیلترها از 4 الی 12 میکرون است.

نکته قابل توجه این است که سایز مش فیلتر به تنهایی نمی تواند معیار سنجش درستی برای انتخاب آن باشد. سطح تمیزی پدیدار شده فقط بر اساس مش بندی فیلتر تعیین نمی شود. این فیلتر ها به صورت خطی و یا بلوکی در مدار هیدرولیک نصب می‌شود.

فیلتر برگشت

فیلتر برگشت هیدرولیک درجایی بکار میرود که ذراتی از داخل سیستم به روغن هیدرولیک اضافه شود. لذا می خواهیم از ورود آنها به مخزن هیدرولیک جلوگیری کنیم. هدف این است که علاوه بر جذب ذرات در مسیر عبور آزادانه روغن به مخزن هیدرولیک محدودیتی به وجود نیاید.

لذا سطح فشار مربوط به فیلتر برگشت هیدرولیک از حدود 2 بار تجاوز نمی‌کند. کارتریج داخلی این فیلترها می‌شود از مش سایز 21 الی 40 میکرون انتخاب شود.همانطور که در مورد فیلتر فشار اشاره شد صرف انتخاب سایز مش فیلتر سطح تمیزی مطلوب را مشخص نمی کند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>