اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

رنگ

کاربرد غشاء نانو فیلتر در صنعت رنگ

به طور کلی رنگی که مطابق روش ذکر شده تولید می گردد، همواره حاوی 30 درصد نمک است و این عمل باعث می شود که همچنان رنگ تولید شده از کیفیت بالایی برخوردار نباشد. به همین دلیل برای تولید رنگ با کیفیت از غشاء نانو فیلتراسیون استفاده می گردد.

در این عمل اکثر نمک های موجود در محلول رنگی، جدا شده و به این ترتیب خلوص رنگ تولید شده را افزایش می دهد. در واقع در فرایند نانوفیلتراسیون باعث می شود تا علاوه بر آن که نمک موجود در رنگ جدا شود، محلول رنگی آبی نیز به غلظت مناسبی دست پیدا کند.

در واقع می توان گفت استفاده از فیلتر به جداسازی ناخالصی ها محدود می شود.به طور کلی نمک موجود در رنگ ها باعث می شود که رنگ تولید شده ته نشین گردد. این ترکیب که عمدتا یک ترکیب دوغابی را تشکیل می دهد، از فیلتر عبور می کند.

غشاء به خصوصی که در فیلترها مورد استفاده قرار گرفته است، از عبور رنگدانه ها جلوگیری کرده و تنها نمک موجود در رنگ ها را از خود عبور می دهد. سپس رنگ باقیمانده در ظرف های به خصوصی گردآوری شده و خشک می گردد. رنگ خشک شده در طی فرآیندهای به خصوصی پودر گشته و آماده فروش می گردد.

 در طی این فرآیند ها عموما ترکیباتی به عنوان ناخالصی از قبیل نمک در رنگ به وجود آمده و سبب کاهش کیفیت رنگ تولید شده می شوند. به همین دلیل پیش از آنکه رنگ تولیدی خشک گردد باید این ترکیبات از طرق عمل فیلتراسیون از رنگ تولید شده جدا گردند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>