اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

اتیلن

اتیلن گلایکول دسته ای از الیگومرهای آلی خطی سنتزی با فرمول شیمیایی کلی H(OCH2CH2)nOH هستند که نوع آنها با توجه به افزایش واحد اکسی اتیلن در هر مولکول تغییر می کند. این مواد از جمله ترکیباتی هستند که در مقیاس های بالا تولید شده و عموما از طریق هیدرولیز اتیلن اکساید و سپس تقطیر برای جداسازی گلیکول های منحصر به فرد تولید می شوند. دی اتیلن گلیکول (DEG (Diethylene glycol دومین عضو ساده خانواده اتیلن گلیکول ها است.

دی اتیلن گلیکول (DEG) یک ترکیب آلی با فرمول (HOCH2CH2)2O است. این یک مایع بی رنگ، بی بو، مسموم و آبدوست با طعم شیرین است. این ماده در آب، الکل، اتر، استون و اتیلن گلیکول قابل حل می باشد. دی اتیلن گلیکول یک حلال پرکاربرد است.

این ماده به عنوان یک آلاینده در محصولات مصرفی بوده و این امر از ابتدای قرن بیستم به همه گیری های مسمومیتی منجر شده است.دی اتیلن گلیکول به عنوان یک محصول مشترک با مونواتیلن گلیکول (MEG) و تری اتیلن گلیکول تولید می شود. دی اتیلن گلیکول از واکنش اتیلن اکسید و مونو اتیلن گلیکول به دست آمده است.

در صنعت پتروشیمی مبنا تولید MEG است و پتروشیمی ها به طور کلی برای به حداکثر رساندن تولید MEG فعالیت می کنند. مونو اتیلن گلیکول تاکنون بیشترین حجم محصولات گلیکول را در انواع کاربردها دارد. بیشتر از نیاز بازار، میزان تولید DEG به تقاضا برای مشتقات محصول اولیه، مانند مونو اتیلن گلیکول بستگی دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>