اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

اتانول

این ماده به عنوان مواد اولیه در تولید مواد شوینده، امولسیفایر ها، جلا دهنده ها، داروسازی، ضد خوردگی و واسطه های شیمیایی استفاده می شود.در صنایع شوینده مونو اتانول آمین، به عنوان یک جزء در فرمولاسیون مواد شوینده مانند مایع لباسشویی (اتوشویی) و مایع ظرفشویی، چربی زدا ها، مواد شوینده چند منظوره و ضد عفونی کننده توصیه می شود.

مونو اتانول آمین همچنین می تواند به عنوان ماده خنثی کننده در فرمولاسیون شامپوهای شستشوی ماشین، مواد پاک کننده روغن، پاک کننده واکس و به عنوان ضد خوردگی استفاده شود.در صنعت امولسیفایرهای کشاورزی مونو اتانول آمین به عنوان ماده خنثی کننده برای امولسیفایرهای آنیونی استفاده می شود.

از مونو اتانول امین ها می توان برای تصفیه گاز طبیعی و جذب گاز دی اکسید کربن موجود در آن استفاده کرد. در سیستم های گازی حاوی دی اکسید کربن، مونو اتانول امین می تواند به عنوان یک جاذب انتخابی مورد استفاده قرار گیرد و نقش مهمی در تولید آمونیاک، دی اکسید کربن مایع و یخ خشک داشته باشد.

مونو اتانول آمین به دلیل واکنش با اسیدهای چرب یا روغن نارگیل به عنوان واسطه سنتز برای تولید آلکانولامیدهای (alkanolamides) توصیه می شود. به عنوان یک نتیجه از خواص آن، این محصول در بخش های مختلف صنعتی از جمله مواد شوینده، روغن های روان کننده، محصولات بهداشتی و مراقبت های شخصی، شناورسازی مواد معدنی و غیره قابل استفاده است.

مشخصات

  • نام ماده (فارسی): منو اتانول آمین
  • نام ماده (انگلیسی): MONOETHANOLAMINE
  • سایر اسامی: Ethanolamine، MEA، آمینواتانل، مونو اتانل آمین
  • مجتمع های تولیدکننده: پتروشیمی شازند
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>