اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

وینل استات

وینیل استات برای کوپلیمریزاسیون و همچنین تشکیل پلیمر سه تایی با دیگر مونومر ها مانند اتیلن، وینیل کلراید، اکریلات، مالیینات (maleinate)، فومارات (fumarate) و وینیلائورات (vinyllaurate) کاربرد دارد.
وینیل استات یک بلوک ساختمان شیمیایی است که برای تولید طیف گسترده ای از محصولات صنعتی و مصرفی از جمله پلی وینیل استات مورد استفاده برای تولید رنگ، چسب و روکش برای بسترهای قابل انعطاف استفاده می شود.

پلی وینیل الکل برای تولید چسب ها، روکش ها و فیلم های بسته بندی محلول در آب استفاده می شود. پلی وینیل استال برای تولید عایق سیم مغناطیسی، لایه های لاستیکی درون شیشه ایمنی (شیشه خودرو)، روکش های شستشو استفاده می شود. کوپلیمرهای اتیلن وینیل استات برای تولید فیلم قابل انعطاف، پوشش، چسب، قالب و عایق انعطاف پذیر استفاده می شود. و اتیلن وینیل الکل برای تولید لایه های مانع عبور گاز در بسته بندی های قالب گیری شده متناوب (coextruded packaging) استفاده می شود.

وینیل استات پلیمریزه می شود و پلی وینیل استات (PVA) تولید می کند. وینیل استات با دیگر مونومر ها می تواند استفاده شود تا کوپلیمر های مختلف مانند اتیلن- وینیل استات (EVA)، وینیل استات- اکریلیک اسید (VA-AA) پلی وینیل کراید استات (PVCA)، و کوپلیمر پلی وینیل پیریودین (Vp/Va) (که در ژل مو استفاده می شود) را تولید نماید.

انواع چسب VAM: یک ماده ی اولیه ی به صرفه برای تولید رنج وسیعی از انواع چسب ها است. امولسیون پلی وینیل استات, میزان چسبندگی قابل توجهی برای بسیاری از مواد شامل فلز, چینی, چوب و کاغذ دارد و دارای مزیت هایی همچون پایداری بیشتر رنگ و بی بو بودن, نسبت به لاتکس بوتادین استیرن است.

واسطه های شیمیایی VAM: به دلیل ساختار و عملکرد شیمیایی مناسب آن, کاربرد وسیعی در ساخت بلوک های مولکولی و یا واسطه های شیمیایی دارد.

انواع پوشش ها VAM: به دلیل ویژگی پوشش سطحی مناسب, در فرموله کردن انواع پوشش ها مورد استفاده قرار می گیرد. به خصوص پوشش های بر مبنای فاز آبی.

صنعت غذایی: مشتقات این ماده کاربرد وسیعی در صنعت بسته بندی مواد غذایی دارد به خصوص در بخشی که در تماس مستقیم با ماده غذایی است.

انواع پلاستیک ها: یکی دیگر از کاربردهای وینیل استات استفاده از آن جهت تولید انواع پلاستیک ها است. به عنوان مثال, از کوپولیمرایز کردن آن با اتیلن, پلیمری تولید می شود که در ساخت فیلم های انعطاف پذیر, عایق بندی سیم ها و کابل و... کاربرد دارد. وینیل استات را جهت تولید الیاف های اکریلیک نیز مورد استفاده قرار می دهند و همچنین می توان آن را به پلی وینیل استال تبدیل کرد که در ساخت سیم های مغناطیسی و لایه های داخلی شیشه های ضدگلوله کاربرد دارد.

تولید پارچه: پلیمرهای تولیدی از وینیل استات در صنعت نساجی در بخش تولید رنگ و الیاف پارچه ها کاربرد وسیعی دارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>