اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کربن

بیومتان به عنوان بخش مهم و حیاتی از آینده انرژی ما شناخته می شود. و به عنوان بخشی از طیف وسیعتری از انرژی های تجدیدپذیر مانند بیوگاز می باشد که با توجه به انیکه جهان در حال رسیدن به یک ترکیب انرژی متنوع و پایدار است، به طور روزافزون مورد توجه قرار می گیرد.گرایش به قیمت بالاتر گاز طبیعی به همراه تقاضا برای انرژی تجدید پذیر، اخیراً موجب تقاضای شدیدی برای بیومتان و بیوگاز گردیده است- و تعداد زیادی شرکت های مربوط به گاز صنعتی در این فضای اولیه، خصوصاً در جایی که ریکاوری و استفاده مجدد از کربن دی اکسید مربوطه مهم است، وجود دارند.

"مسیر کربن زدایی گاز 2020-2050" که توسط سازمان از جهانی برای کنسرسیوم اب و هوا منتشر شده است، نشان می دهدکه افزودن سیاست هایی در خصوص انرژی و آب و هوای اتحادیه اروپا لازم است، تا اروپا را در مسیر صفر خالص تا سال 2050 قرار دهد.

این مسیر تسریع شده ی کربن زدایی است که مشخص می کند چه سرمایه گذاری و نوآوری باید اتفاق بیفتد تا میزان کاهش گاز های گلخانه ای در سال 2030 به میزان تعیین شده (کاهش 50درصدی) برسد.
با توجه به مطالعات، معامله سبز اروپا می تواند این توسعه هارا با استفاده از راهکارهای زیر تسریع نماید:تقویت تجاری برون مرزی و حمل هیدروژن و بیومتان و شفافیت قوانین بازار برای هیدروژن سبز و آبی، که شامل هیدروژن منتقل شده نیز می شود.

شبیه سازی تولید بیومتان و هیدروژن با حکم الزام آور برای 10% گاز از منابع تجدید پذیر تا 2030٫تحریک تقاضا برای هیدروژن و بیومتان با تقویت و گسترش سیستم تجارت آلایندگی اتحادیه اروپا به همراه توافق با قراردادهای هدفمند و محدود به زمان تفاوت.منطبق کردن چارچوب نظارتی اتحادیه اروپا برای ساخت زیرساخت های آینده گاز در یک سیستم انرژی یکپارچه.

با تمرکز بر اروپا، مشخص است که تقاضا برای بیومتان و بیوگاز در حال افزایش است و شکرت ها به سرعت نسبت به این تقاضا واکنش نشان می دهند. در چند ساله گذشته، در نقشه 2020 بیومتان اروپا مشخص گردیدکه افزایش 51% پلنت[1] های بومتان در اروپا وجود داشته است-در این تصویر نشان داده شده است که تعداد پلنت ها در سال 2018 از 483 تا به 729 عدد در سال 2020 رسیده است.

در اجلاس مجازی گازهای صنعتی اروپا در آوریل، ما این خبر را از هارمن دکر، مدیر انجمن بیوگاز اروپا شنیدیم که انجمن بیوگاز اروپا امیدوار است که تا سال 2030، حدود GW45 ظرفیت بیومتان نصب شده در سرتاسر اروپا داشته باشد.در یک رویداد یک روزه، دیگر اعلام کرد که ظرفیت حال حاضر پلنت های بیوگاز اروپا بیش از 18000 بوده و این عدد در حال رشد می باشد.علاوه بر انجمن بیوگاز اروپا، که مشخصاً نقش پررنگی در صنعت ایفا می کند، امثال شرکت "Air liquid" نیز وجوددارد که پول و زمان زیادی را برای توسعه و گسترش بیومتان تعهد کرده است- در واقع، در نوامبر سال گذشته، غول گاز صنعتی شروع به ساخت دو تا از اولین واحدهای تولید بیومتان در ایتالیا کرده است.

این زیرساخت ها که در تروکانزا، میان، فونتانلا و برگامو قرار دارند، دارای ظریت تولید کل 3200 تن بر سال - معادل GW50 بر سال هستند.از چشم انداز اقتصاد مدور، این دو واحد همچنین با یک ایستگاه پرکننده برای تأمین بیوLNG و بیوCNG برای شرکت های محلی، تکمیل شده است. با توجه به باز بودن 24 ساعته و 7 روز هفته، این ایستگاه قادر است تا 100 کامیون در روز را سوخت گیری مجدد نماید.

یک نقطه عطف دیگر مربوط به بیومتان، توسط شرکت تنها چند ماه به دست آمد، وقتی که شرکت Air liquid با سوپرمارکت های زنجیره ای Asda انگلستان که یک شرکت متعلق به والمارت است، همکاری کرد تا شش ایشتگاه توزیع بیومتان را برای سوخت گیری کامیون ها در سایت های خود نصب و راه اندازی کند.عملکرد سه ماه اول سال 2021، مربوط به ایستگاه های دید Asda به بیش از 300 کامیون بیوNVG کمک کرد که Asda امسال آن را به عنوان بخشی از تلاش هایش برای کاهش اثرات زیست محیطی فعالیت های حمل و نقل خود، به بهره برداری می رساند.

اما تنها کامیون ها نیستند که می توانند به کرین زدایی با بیومتان کمک کنند. در سال گذشته توسط مقاله منتشر شده توسط انجمن منابع زیستی و هضم بی هوازی (ADBA) که عنوان آن: مسیر رسیدن به سال 2030 بود، مشخص گردید که که این سوخت می تواند 30% از بودجه کربن سال 2030 انگلستان را در سخت ترین بخش ها کربن زدایی تأمین کند، 6٫4 میلیون خانه را گرم کند و حدود 30000 شغل تا سال 2030 ایجاد نماید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>