اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سیلندر

بر روی سیلندرهای استیلنی عددی در کنار پارامتر TW که مخفف tare weight می باشد حک می شود. این عدد مجموع وزن خالص سیلندر و استون موجود درون سیلندر را نشان می دهد.در کنار این پارامتر، پارامتر دیگری با حرف A نشان داده می شود که مقدار آن 13٫6 کیلوگرم است و بیانگر مقدار استون موجود درون سیلندر استیلن می باشد.از تفاضل TW و A مقدار وزن خالص سیلندر به دست می اید.اکنون از تفاضل TW و وزن اندازه گیری شده بر روی ترازو می توان وزن گاز درون سیلندر استیلن را محاسبه کرد.

با اندازه گیری وزن سیلندر استیلن قبل از شارژ می توان مقدار کمبود استون سیلندر و اندازه گیری وزن سیلندر بعد از شارژ مقدار گاز درون سیلندر را محاسبه نمود.ممکن است باتوجه به کشور و شرکت سازنده ی سیلندر پارامترهای حک شده بر روی سیلندر متفاوت باشد.پارامتر های حک شده بر روی سیلندر بیانگر اطلاعات زیر می باشند.

  • وزن کل: برای سیلندرهای استیلن وزن کل شامل مجموع وزن خالص و حداکثر محتوای مجاز استیلن است که به همراه کلمه ی TOTAL و واحدKG قابل مشاهده می باشد.
  • وزن خالص: برای سیلندر با گازهای مایع شونده و استیلن، وزن خالص مجموع وزن خالی سیلندر، وزن شیر و متعلقات آن، وزن محافظ شیر و وزن تمام قسمت هایی که به صورت دایمی نصب شده اند می باشد. وزن خالص را می توان به همراه حروف TARE و KG بر روی سیلندر مشاده نمود.

فشار گاز درون سیلندر استیلن می بایست بین 12 تا 16 بار باشدشرکت های محیط زیستی در اکثر مواقع هنگامی که فشار سیلندر به زیر 5 بار می رسد سیلندر را تمام شده فرض می کنند.برای حل مشکل کم بودن فشار سیلندر می بایست به تامین کننده تأکید نمود تا این دو مورد را رعایت کند:

  • فشار گاز 16 بار باشد.
  • وزن گاز درون سیلندر 5 کیلوگرم باشد.

هنگامی که وزن اندازه گیری شده از وزن حک شده بر روی سیلندر بیشتر است اما فشار گاز درون سیلندر کم است نشان دهنده ی این است که استون سیلندر بیشتر از مقدار مجاز یعنی 13٫6 کیلوگرم می باشد و بدین معنی می باشد که استون سیلندر بیشتر از حد مجاز و گاز استیلن کمتر از مقدار 5 کیلوگرم شارژ شده است که به همین دلیل فشار گاز کم می باشد.سیلندر های استیلنی 12 پوندی و 41 لیتری هستند. مقدار وزن گازی که درون سیلندرهای استیلن می توان شارژ کرد از طریق تبدیل واحد پوند به کیلوگرم برابر با 5٫4 کیلوگرم می شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>