اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

گاز

رگلاتور های جریان ثابت[1] زمانی که از رگولاتورهای برند CALGAZ استفاده می‏کنید، خیلی مهم است قبل از استفاده مطمئن شوید رگولاتور به صورت کاملا ایمن به کپسول وصل شده است. اتصال رگولاتورها به کپسول باید به صورت کاملا ایمن و صحیح انجام شود تا از هر گونه نشتی و دخول رطوبت به کپسول جلوگیری شود.


این موضوع به ویژه در مناطقی حائز اهمیت است که رطوبت هوا و دمای هوا بالاست، چون در این گونه مناطق از دستگاه‏ها و سیستم‏های تهویه مطبوع استفاده می‏شود و همان گونه که می‏دانید این دستگاه‏ها موجب تشکیل رطوبت بر روی شیر کپسول می‏شوند. به همین علت شرکت کالگاز مراحل زیر را برای وصل و بهره‏ برداری از رگلاتور پیشنهاد می‏کند تا بهترین نتیجه را بگیرید:

مرحله اول

  • ابتدا از تمیز بودن و خشک بودن محل نگهداری رگلاتور اطمینان حاص کنید. سپس رگلاتور را از داخل بسته ‏بندی درآورید و شیر رگلاتور را تا ته باز کنید.

مرحله دوم

  • حال کپسول را در یک دست خود و رگلاتور را در دست دیگر بگیرید. نسبت به تمیز بودن و خشک بودن دهانه کپسول و شیر اطمینان حاص کنید (دهانه آنها نباید مرطوب باشد)
مرحله سوم
  • رگلاتور را روی کف دست خود بگذارید به گونه‏ های که صفحه نمایشگر آن از بدن شما و سایرین احتمالی در محیط به دور باشد. سعی کنید این کار را در یک محیط روباز یا محیطی که به خوبی هوا در ان جریان دارد انجام دهید، این یک دستورالعمل احتیاطی و ایمنی است.

مرحله چهارم

  • قسمت قلاویز شده رگلاتور را همراستا با شیر سیلندر کنید.

مرحله پنجم

  • سیلندر را در جهت حرکت عقربه‏ های ساعت آنقدر بچرخانید تا رگلاتور سفت شود، از سفت کردن خیلی زیاد رگلاتور بپرهیزید. زمانی که شیر کپسول را باز می‏کنید صدایی شبیه به "HISS" (فیس) خواهید شنید.

مرحله ششم

  • اجازه دهید یک یا دو ثانیه گاز خارج شود تا اگر رطوبتی، گردوخاکی یا چیزی در مسیر کپسول شیر گیر کرده است، خارج شود.

مرحله هفتم

  • حال آرام آرام شیر on/off رگلاتور را ببندید تا راه جریان گاز از کپسول بسته شود، دقت کنید خیلی این شیر را سفت نکنید، چون موجب آسیب رسیدن به مکانیسم داخلی شیر می‏شود. زمانی که این کار شما تمام شد، شیر رگلاتور را تا حالت "off" بچرخانید و کپسول را برای استفاده ‏های بعدی در جای مناسب نگهداری کنید.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>