اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کشتی سازی

افزایش روز‌افزون تجارت دریابرد موجب شده تا میزان تقاضا برای ثبت‌سفارش شناورهای جدید در سطح جهان بیشتر و در بازه زمانی 2019 تا 2023 نرخ رشد مرکب سالانه  با دو درصد افزایش در کارنامه صنعت ثبت شود.بر اساس این گزارش، یک تحلیلگر بازار کشتی سازی گفت: طی دهه‌های اخیر، صنعت کشتیرانی افزایش قابل توجهی را در میزان حجم جاب‌جا شده تجربه کرد. سرعت بالای صنعتی‌سازی و آزادی‌های اقتصادی عواملی کلیدی برای تنظیم و حتی رشد چشمگیر تجارت دریابرد بین کشورها بود.

بر همین اساس، رشد فعالیت‌های اقتصادی مانند سرمایه‌گذاری‌های خارجی به طور مستقیم توانمندی خرید مشتریان را به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش داد به گونه‌ای که بهره‌مندی از تکنولوژی سه بعدی در کشتی‌سازی‌ها به یک روند قابل مشاهده در بازار تبدیل شد. صنعت کشتی‌سازی از این تکنولوژی با هدف ارتقا کارایی و کیفیت در بخش ساخت‌و‌ساز بهره می‌برد. افزون برآن، انتظار می‌رود تکنولوژی مذکور موجب بهبود استانداردهای طراحی شود.

در راستای استفاده از ساخت خودکار در صنعت کشتی‌سازی، یکی از تحلیلگران در موسسه Technavio گفت: پیشرفت‌های موجود در تکنولوژی عاملی دیگر برای افزایش تجارت دریابرد به حساب می‌آیند. عواملی مانند بهبود کارآیی سوخت و نصب موتورهایی با سوخت چندگانه  کشتیرانی را به بهترین و کارآمدترین روش حمل‌ونقل بازرگانی در جهان بدل کرده است.بخش بازرگانی بزرگ‌ترین سهم را با 63 درصد در بازار 2018 میلادی داشتند. پیش‌بینی می‌شود سهم بازار جهانی همچنان در سال جاری میلادی در دست واحد بازرگانی باشد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>