اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

همزمان با سفر هیات تجاری البرز و همدان به عمان، با پیگیری های اتاق مشترک ایران و عمان و سفارت ایران در مسقط کار ثبت شرکت های ایرانی که در منطقه آزاد صحار متوقف شده بود دوباره آغاز شد.منطقه آزاد

همزمان با سفر هیات تجاری البرز و همدان به عمان، با پیگیری های اتاق مشترک ایران و عمان و سفارت ایران در مسقط کار ثبت شرکت های ایرانی که در منطقه آزاد صحار متوقف شده بود دوباره آغاز شد.

هیات تجاری البرز و همدان در این سفر ضمن بازدید از بندر و منطقه آزاد صحار، با شرایط حضور تجار وسرمایه گذاران ایرانی و بهره مندی از تجارت با عمان مطلع شدند.

طبق اعلام اتاق مشترک ایران و عمان، روند ثبت شرکت های ایرانی که به دلیل تحریم های جدید متوقف شده بود بر اساس تصمیم پارلمان حقوقی منطقه آزاد صحار با شرایط جدید آغاز شده است. بر اساس این تصمیم، آن دسته از شرکت هایی که نوع کالا و خدمات آنها و همچنین نام مدیران و و سهامدارانشان درلیست تحریم های اعمالی نباشد می توانند در زمینه مواد غذایی، صنایع فلزی، لجستیک و زیرساخت های نفت گاز و پتروشیمی اقدام به ثبت شرکت کنند.

همچنین آن دسته از شرکت هایی که بخشی از تولید خود را در خاک عمان انجام دهند می توانند از مزایای گواهی مبداء عمانی بهره مند شوند. علاوه بر این، حمل و نقل دریایی و کانتینری کالاهای غیر تحریمی بین بنادر ایران و عمان برقرار است و امکان ترانزیت کالاهای ایرانی از بندر صحار به سایر کشورها فراهم است.

حمایت از افتتاح حساب بانکی واحدهای تولیدی شرکت ها با سهامدار ایرانی، برای بهره مندی از حساب ارزی بانک های عمانی از دیگر تسهیلات در نظر گرفته شده در منطقه آزاد صحار برای ایرانی ها اعلام شده است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>