اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

ولوو با رونمایی از محصول جدید خود به نام شوالیه آهنی، رکورد سرعت را در میان کامیون ها جابه جا کرد. این برند که پیش از این هم برای به رخ کشیدن تکنولوژی های پیشرفته کامیون های خود از ویدئوهای تبلیغاتی نظیر راندن یکی از کامیون هایش توسط یک پسربچه چهار ساله و یا رقابت با خودروهای مسابقه ای Koeingsegg (خودروساز سوئدی فعال در حوزه ماشین های مسابقه ای) استفاده کرده بود در ماه جاری از تلاش های خود برای شکستن رکوردهای سرعت خبر داده بود، موضوعی که به نظر می رسد حالا محقق شده است.

Iron Knight کامیون جدید ولوو که از موتور 13 لیتری D13 با توان 2400 اسب بخار و گشتاور 4425 پوندفوتی بهره می برد، رکوردهای سرعت را در مسافت های 500 و 1000 متری جابه جا کرد. این خودرو مسافت 500 متری را در 13.710 ثانیه و با متوسط سرعت 131 کیلومتر بر ساعت طی کرد و 1000 متر را هم در 21.290 ثانیه و این بار با متوسط سرعت 169 کیلومتر بر ساعت پشت سر گذاشت.

شوالیه آهنی توانست در این پیست به حد نهایی سرعت 276 کیلومتر بر ساعت برسد. برای رسیدن به این رکوردهای جدید، Boije Ovebrink راننده مسابقات کامیون رانی پشت فرمان این کامیون نشسته بود. Ovebrink با این حرکت جدید، رکورد Mean Green دیگر کامیون ولوو که در سال 2012 با رانندگی خود او در پیست قرار گرفته بود را شکست. در مقایسه با Mean Green توان شوالیه آهنی 600 اسب بخار بیشتر بوده و البته یک تن هم سبک تر است.

ولوو

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>