اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

بندر هامبورگ

بندر هامبورگ در کناره دریای شمال و رودخانه آلب در شمال آلمان قرار دارد و به عنوان دروازه تجارت آلمان و اروپا شناخته می‌شود. این بندر بزرگ ترین بندر آلمان، دومین بندر بزرگ اروپا و یازدهمین بندر بزرگ دنیا در زمینه تعداد کانتینرهای جابه‌جا شده در یک سال است. مساحت این بندر در حدود 74 کیلومتر مربع بوده که در حدود 43 کیلومتر مربع از آن در خشکی قرار دارد

این بندر دارای بیش از 320 اسکله و 41 کیلومتر مربع خطوط ساحلی به همراه 200 ایستگاه رایانه‌ای کنترل کشتی‌هاست. در این اسکله‌ها جرثقیل‌های غول‌ پیکری برای تخلیه و بارگیری کشتی‌ها تعبیه شده که می‌توانند در روز بیش از 2500 تی‌ای‌یو کانتینر را جابه‌جا کنند و به هر نوع کشتی این اطمینان را بدهند که در کمتر از یک روز این بندر را ترک خواهد کرد. همچنین این بندر به خاطر امکانات فوق‌العاده در زمینه لجستیک، به‌عنوان بندری واسطه برای توزیع کالا به بنادر کوچک‌تر شناخته می‌شود.

بندر هامبورگ دروازه تجارت آلمان به شمار می‌رود و با جابه‌جایی سالانه نزدیک به 9 میلیون تی‌ای‌یو کانتینر، نقش مهمی را در اقتصاد آلمان و اروپا برعهده دارد. اهداف کلی این بندر دستیابی به مزیت اقتصادی، افزایش کارآیی سازمانی و ایجاد انعطاف‌پذیری در ساختار بندر است. درآمد این بندر سالانه بیش از 500میلیون یورو است. در میان بنادر اروپایی، بندر هامبورگ با 4/6 درصد رشد جابه‌جایی در سال 2014، بیشترین صعود را تجربه کرده است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>