اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

بسیاری از رانندگان از مشاهده کامیون‌ها در مسیر، به علت بزرگ و کند بودن آنها متنفر هستند؛ اما وجود چنین خودروهایی برای جابه‌جایی محموله‌ها در سراسر کشور حیاتی است. طبق بررسی‌های انجام شده آمریکا در حال رفتن به سوی بحران کمبود رانندگان خودروهای سنگین می‌باشد، به گونه‌ای که در سال 2022 این کمبود به 239,000 نفر خواهد رسید.

گفتنی است، این رقم در حال حاضر چیزی در حدود 30,000 نفر بوده و هر روز به تعداد آنها افزوده می‌شود. رانندگان به صورت مداوم از یک کمپانی به کمپانی دیگر رفته تا کمی با این بحران مقابله شود، اما خوشبختانه تعدادی نیروی جدید در راه ورود به این شغل می‌باشند.

راننده

البته مهم‌ترین موضوع، مشکل عرضه و تقاضا است. تغییرات گسترده در صنعت و قوانین جدید باعث شده تا هر روز به تعداد درخواست‌ها برای رانندگان مسیرهای طولانی بیشتر شود. از طرف دیگر تعداد کمی از مردم به دنبال زندگی در جاده‌ها و به دور از خانه و خانواده هستند. از این رو با وجود تعداد کم رانندگان و فرصت شغلی زیاد، کمپانی‌ها در حال پرداخت حقوق بالا به این رانندگان هستند تا شاید دیگران نیز به سمت چنین کارهایی جذب شوند. البته این موضوع باعث افزایش کرایه‌ها و گران شدن کالا نیز، خواهد شد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>