اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

ماینر

واردات ماینر به خودی خود ممنوع نشده است و با دریافت مجوزاتی می توان ماینر وارد کرد. اما واردات ماینر ممنوع اعلام شده است زیرا بعد از اعلام دولت مبنی بر قانونی بودن استخراج بیت کوین در کشور تقاضا برای خرید انواع ماینرها بیشتر شد و به همین دلیل برخی از سود جویان شروع به واردات قاچاقی این کالا که این مسئله موجب شرطی شدن واردات ماینرها شد.ماینرهایی که به صورت غیر قانونی وارد کشور می شوند در سیستم کشوری ثبت نمی شوند و کار ماین و استخراج بیت کویین با آن دستگاه ها ممنوع می باشد.

واردات ماینر چگونه امکان پذیر است؟

اما واردات ماینر همانطور که متوجه شدین به طور کامل ممنوع نبوده و برای افراد و شرکت هایی که مایل به واردات این کالا هستند دارای شرایط و مراحل خاصی می باشد که در ادامه در خصوص آنها توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد. واردات دستگاه ماینر برای شرکت های و دفاتر الکترونیک و برق، مخابراتی آزاد می باشد که وزارت صنعت آنها تایید کرده باشد پس واردات ماینر ها برای این شرکت ها مجاز می باشد. البته که ثبت سفارش انواع ماینرها باید بعد از تایید انجام شود و تمام موراد تشخیص مبدا باید توسط گمرکات صورت گیرد.

اقتصاد امروز دنیا روی ارزهای دیجیتال می چرخد و تمام دنیا به ماین کردن ارزهای دیجیتال روی آورده است و کشور های بزرگی روی این زمینه سرمایه گذاری کرده و فعالیت می کنند. اما لازمه استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال دستگاه ماینر می باشد که کار ماین کردن را انجام می دهند. قابل توجه است که دستگاه های ماینر مشکلاتی را برای مردم ایجاد می کنند که بزرگ ترین آن قاچاق بودن دستگاه های ماینر می باشد همانطور که گفته شد دستگاه هایی که به صورت غیر قانونی وارد کشور می شوند قاچاق می باشند و استفاده از آنها برای استخراج ارزهای دیجیتال مشکلاتی را برای صاحبان آنها به همراه خواهد داشت.

مورد بعدی سیستم یکپارچه برای مدیریت آنها می باشد که همچین سیستم وجود ندارد و نمی توان اگر به مشکلی خوردیم مشکل خورد را با مراجعه بر مدیریت آن حل نماییم. از سری مشکلات بزرگ دیگر ماین کردن این است که اگر مراکز مربوطه به این کار تایید نکنند استخراج ارزهای دیجیتال ممنوع می باشد. اما بزرگ ترین این مشکلا مصرف بیش از حد برق می باشد که باعث ضرر و زیان های بزرگی به دولت و کشور و مردم شده است.

تمامی این مواردی که گفته شد دست به دست هم داده و باعث می شوند ماینینگ و خرید دستگاه آن از موارد مهم برای بررسی باشد. با توجه به توضیحاتی که داده شد دولت بغیر از مراکزی که مورد تایید وی باشد باقی مراکز را تعطیل کرده و و فردی که مسئول بوده جریمه شده و به مراجع قضایی تحویل داده خواهد شد. پس حتما توجه داشته باشید که قبل از هر اقدامی باید به صورت قانونی امور ثبت دستگاه های ماینر را انجام دهید تا در ادامه کار دچار مشکل نشوید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>