اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

آمار رفینیتیو آیکان و منابع آگاه نشان داد صادرات نفت ایران در فوریه به 1.25 میلیون بشکه در روز می رسد. میزان صادرات ایران در ژانویه بین 1.1 تا 1.3 میلیون بشکه در روز بود که بالاتر از حد انتظار بود.

بر اساس گزارش رویترز، نرخ بالای صادرات نفت ایران روی قیمت نفت تأثیر خواهد گذاشت که خلاف میل اوپک خواهد بود. ایران از شرکت در کاهش تولید اوپک معاف شده است. یک منبع صنعتی که صادرات نفت ایران را رصد می کند با اشاره به پایان دوره اول معافیت از تحریم های آمریکا در ماه مه، به رویترز گفت: تصور می کنم مشتریان پیش از پایان این مهلت نفت بیشتری خریداری می کنند.

صادرات بالاتر از سوی ایران ممکن است باعث شود آمریکا تلاش ها برای کاهش صادرات نفت ایران را تشدید کند با این حال چنین اقدامی بازار را در معرض کمبود شدید عرضه قرار داده و قیمت های نفت را به شدت افزایش خواهد داد که خلاف میل واشنگتن است.

طبق آمار رفینیتیو آیکان، صادرات نفت ایران در فوریه بالاتر از 1.1 میلیون بشکه در روز در ژانویه بوده است. منبع صنعتی آگاه در گفت وگو با رویترز میزان صادرات ایران در ژانویه را 1.3 میلیون بشکه در روز برآورد کرد که نزدیک سطح فوریه است.

در هر صورت آمار ژانویه بالاتر از برآوردهای اولیه بوده اند. برخی پیش بینی کرده بودند که صادرات نفت ایران در ماه میلادی گذشته پایین یک میلیون بشکه در روز خواهد بود. یک منبع آگاه دیگر به رویترز گفت: صادرات نفت ایران در 10 روز نخست فوریه بالای 1.1 میلیون بشکه در روز بوده و روند بالاتر از حد انتظار وی را داشته است.

واشنگتن به هشت خریدار بزرگ نفت ایران از جمله چین، هند، ژاپن و کره جنوبی معافیت صادر کرده که همگی این کشورها در فوریه نفت ایران را خریداری کردند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>