اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی

وانادیوم

چشم انداز رشد برای مصرف فلز وانادیوم، هم در ساخت فولاد و هم در فرآیندهای شیمیایی با خلوص بالا، بسیار جذاب به نظر می رسد. رشد جهانی در تولید فولاد، همراه با رشد استفاده از فولادهای وانادیوم با استحکام بالا برای جایگزینی فولادهای منگنز کربن با مقاومت کمتر، رشد مصرف این فلز را همراه با کیفیت کالا نشان می دهد. رشد تقاضای هوافضا و صنایع دفاعی تجاری برای آلیاژهای تیتانیوم به معنای استفاده روزافزون از وانادیوم با خلوص بالا در این موارد است.

با نگاهی به برنامه های جدیدتر، پتانسیل فوق العاده ای برای فلز وانادیوم در برنامه های ذخیره انرژی، چه در جلو و چه در پشت کنتور وجود دارد. سایر کاربردهای بسیار جالب جدید وانادیوم در آینده می تواند شامل پوشش های همرفت ترموکرومیک تغییر شکل پویا برای شیشه های معماری منجر به صرفه جویی در انرژی، به عنوان یک کاتالیزور برای تقسیم آب برای حمایت از اقتصاد مبتنی بر هیدروژن آینده و نسل بعدی (فراتر از یون لیتیوم) باتری های درون یابی و حالت جامد برای کاربردهای متحرک می باشد.

وانادیوم به دلیل نقش خود در کاربردهای هوافضا غیرقابل جایگزینی است و اهمیت آن در پشتیبانی از توسعه حمل و نقل هوایی و کاربردهای دفاعی در آینده همچنان رو به رشد خواهد بود. در همان زمان، استفاده از وانادیوم در صنعت فولاد امکان توسعه مداوم زیرساخت ها در کشورهای در حال توسعه را فراهم می کند تا با استفاده از فولادهای وانادیوم با مقاومت بالا و کم آلیاژ برای جایگزینی کربن با مقاومت کم، از توسعه اقتصادی به کارآمدترین شکل ممکن پشتیبانی کند.

کاربردهای جدید بالقوه در ذخیره انرژی، تجمع ترموکرومیک و تقسیم آب تضمین می کنند که وانادیوم از نظر حمایت از توسعه اقتصادی جهانی به کارآمدترین شکل ممکن رشد خواهد کرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>