اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کلسیم

دی کلسیم فسفات (DCP) به عنوان ماده پرکننده معمولاً در فرمولاسیون قرص ها استفاده می شود. گریدهای درشت این ماده دارای قابلیت فشردگی خوبی هستند. با این حال، DCP نامحلول است و می تواند بسیار ساینده باشد. این مسئله می تواند باعث کاهش عمر ابزار به دلیل سایش تجهیزات در هنگام تولید قرص شود.

برای غلبه بر این مشکل به سطوح بالای روان کننده نیاز است اما سطح بالای روان کننده های آبگریز نیز می تواند بر مقاومت مکانیکی قرص ها و عملکرد تجزیه / انحلال آنها تأثیر بگذارد. این نگرانی ها منجر به بررسی استفاده از سایر مواد در تولید قرص شده است.

قبل از مصرف مکمل های کلسیم در صورت ابتلا به هرگونه آلرژی به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید. این محصول ممکن است حاوی مواد غیرفعالی باشد که می تواند باعث واکنش های آلرژیک یا سایر مشکلات شود.

اگر شرایط پزشکی خاصی دارید این محصول نباید استفاده شود. در صورت داشتن هر یک از مشکلات سلامتی زیر، قبل از استفاده از این محصول با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید: بیماری کلیوی، سنگ کلیه، کم یا زیادی اسید معده (آکلرو هیدریا)، بیماری قلبی، بیماری لوزالمعده، بیماری ریوی خاص (سارکوئیدوز)، مشکل در جذب مواد مغذی از غذا (سندرم سو جذب).

اگر فنیل کتونوریا (PKU) یا هر بیماری دیگری دارید که شما را ملزم به محدود کردن مصرف آسپارتام (یا فنیل آلانین) می کند با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید. از آنجاییکه این ترکیب به شیر مادر منتقل می شود قبل از شیردهی با پزشک خود مشورت کنید.

کلسیم می تواند باعث کاهش جذب برخی داروها مانند بیس فسفونات ها (به عنوان مثال، آلندرونات)، آنتی بیوتیک های تتراسایکلین (مانند داکسی سایکلین، ماینوسایکلین)، استراموستین، لووتیروکسین و آنتی بیوتیک های کینولون (مانند سیپروفلوکساسین، لووفلوکساسین) شود. بنابراین، دوزهای این داروها را تا آنجا که ممکن است از دوزهای کلسیم جدا کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>