اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پتاسیم کلرید

از نظر حجم، آسیا و اقیانوسیه سهم قابل توجهی در بازار پتاسیم یدید در سال 2019 و به دنبال آن اروپا و آمریکای شمالی را به خود اختصاص داده است. انتظار می رود این روند در دوره پیش بینی با توجه به افزایش تقاضا برای ترکیبات یدید در این مناطق ادامه داشته باشد. افزایش بیشتر جمعیت، عامل دیگری است که انتظار می رود بازار پتاسیم یدید در آسیا و اقیانوسیه را تحریک کند.

پیش بینی می شود رشد سریع در بخش های غذایی و دارویی تقاضای این ماده را در چند سال آینده افزایش دهد. در اروپا، رشد پتاسیم یدید به پیشرفت اخیر در فناوری هایی نسبت داده می شود که به نوبه خود نیاز به این ترکیب را برای کاربردهای مختلف (به عنوان مثال توموگرافی کامپیوتری و (MRI) افزایش می دهد.

تقاضا برای این ماده در صنعت داروسازی به دلیل افزایش تعداد سندرم کمبود ید در منطقه آمریکای شمالی رو به افزایش است. در خاورمیانه و آفریقا با افزایش موارد گزارش شده از اختلالات کمبود ید، فرصت بازار پتاسیم یدید رو به افزایش است. در آمریکای لاتین، فرصت های بازار به ویژه در بخش تغذیه است.

تفاوت بین ید پایدار و رادیواکتیو برای غده تیروئید امکان پذیر نیست پس هر دو را به یک اندازه جذب خواهد کرد. این ترکیب از ورود ید رادیواکتیو به تیروئید جلوگیری می کند و ید پایدار موجود در این ترکیب توسط غده تیروئید جذب می شود. از آنجا که KI حاوی ید پایدار زیادی است، غده تیروئید با جذب ید اشباع شده و برای 24 ساعت آینده نمی تواند ید بیشتری - چه پایدار و چه رادیواکتیو - را جذب کند. پتاسیم یدید ممکن است صدرصد از فرد در برابر ید رادیواکتیو محافظت نکند این امر بسته به سه عامل محافظت از فرد را افزایش می دهد.

  • زمان بعد از آلودگی: هرچه شخص این ترکیب را زودتر مصرف کند، تیروئید زمان بیشتری برای پر شدن از ید پایدار خواهد داشت.
  • جذب: میزان ید پایداری که به تیروئید می رسد به سرعت جذب این ترکیب در خون بستگی دارد.
  • میزان قرار گرفتن در تماس با ید رادیواکتیو: با به حداقل رساندن میزان قرار گرفتن در معرض ید رادیواکتیو فرد می تواند ید پایدار را جذب کند.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>