اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

یک راننده کامیون شاد و با نشاط بیشتر دوست دارد به کامیون و شغل رانندگی خودش بچسبد تا این که به دنبال شغل بهتری بگردد. یک راننده کامیون این کار را فقط به خاطر این انتخاب نکرده است که بیکار نباشد، بلکه به این علت آن را انتخاب کرده که عاشق حقیقی رانندگی کردن است.

چه چیزی باعث می شود راننده کامیون شادتری باشید؟
باید گفت عوامل زیادی وجود دارند که بر شادی و خوشحالی یک راننده کامیون تأثیر گذار هستند و صرفاً دستمزد بالا نمی‌تواند دلیلی برای خوشحالی باشد. علاوه بر دستمزد مناسب، عوامل بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند بر رضایت‌مندی شغلی رانندگان تأثیرگذار باشند و در ادامه مطلب به برخی از این موارد اشاره خواهد شد.

راننده کامیون

 • تعرفه پرداخت:
  آیا دستمزد مناسب و منصفانه ای برای همه کارهایی که انجام داده اید به شما پرداخت می‌شود؟ دستمزد زمانی که برای بارگیری یا تخلیه بار منتظر مانده‌اید، دستمزد ساعاتی که رانندگی کرده‌اید و همچنین دستمزد کارهای اضافه‌ای که انجام داده‌اید به طور منصفانه‌ای محاسبه و به شما پرداخت می‌گردد؟
 • برنامه کاری:
  آیا برنامه کاری شما مناسب است؟ آیا انتظارات شما را برآورده می‌کند؟ آیا بین روزهای کاری و روزهای استراحت توازن خوبی برقرار است؟
 • همکاران:
  آیا کارکنان، مشتریان و روابط شما با آنها رضایت‌بخش است؟ هیچ مشکل یا مساله خاصی در این زمینه وجود ندارد؟
 • رفتار مناسب و منصفانه:
  آیا با شما به عنوان راننده به خوبی رفتار می‌شود، خواه با یک شرکت باربری آنلاین کار می‌کنید، خواه بارهای‌تان را از یک سامانه هوشمند اعلام بار دریافت می‌کنید.
 • مقاصد:
  آیا مقاصدی که به آنها سفر می‌کنید را دوست دارید؟ ممکن است بعضی از رانندگان رفتن به مناطق بد آب و هوا یا صعب‌العبور و دور افتاده را دوست نداشته باشند.
 • رضایت‌مندی و توازن از زمان کار و استراحت:
  رانندگان کامیون باید مدت زمان مناسبی را در خانه بگذرانند، البته بعضی‌ها هم دیوانه کار کردن هستند و دوست ندارند اوقاتی را به استراحت بپردازند. نکته جالب نیز در همین جاست. بعضی رانندگان آن قدر کار می‌کنند تا از پا در بیایند و در نتیجه با ارتباط شان را با اعضاء خانواده یا همسرشان از دست خواهند داد. باید بین زمان کار و زمان استراحت توازن مناسبی وجود داشته باشد.

راننده کامیون شاد

در کل باید گفت صنعت حمل‌ونقل، صنعتی (خشک و سرد) شناخته می‌شود و گاهی به رانندگان کم توجهی می‌شود و این درست نیست.این صنعت اگر بیشتر به رانندگان احترام بگذارد و نیازهای آنها را برآورده کند، می‌تواند به راحتی رانندگان جدیدی جذب کند. البته باید گفت هیچ شغلی به عنوان شغل کامل و بی عیب وجود ندارد ولی اگر در این صنعت بتوان بعضی مشکلات را برطرف کرد، شغل رانندگی همه ویژگی‌های لازم برای داشتن یک زندگی خوب را دارد و می‌توان رانندگان را شاد و خوشحال نگاه داشت.

شرکت‌های باربری باید به نیازهای رانندگان توجه کامل بکنند، به صحبت‌های آنان گوش بدهند، مشکلات‌شان را حل و با آنها منصفانه رفتار بکنند. راننده نباید احساس کند که برای شرکتش ارزشی ندارد و فکر بیرون رفتن از این حرفه به سرش خطور نکند. در پایان باید گفت صنعت حمل‌ونقل باید مشکلات واقعی را بشناسد و در صدد رفع آنها بر بیاید ولی این کار نباید زیاد به تعویق بیفتد.

لازم به ذکر است که با استفاده از اپلیکیشن زینگ، رانندگان می توانند با انتخاب بارهای مناسب و تعیین دستمزد مطلوب خود بخش زیادی از شرایط مطلوب برای فعالیت خود را تضمین نمایند. زینگ را از طریق این لینک می توانید دریافت نمایید.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>