اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

پتاسیم

بلعیدن تصادفی این ماده ممکن است مضر باشد. آزمایشات حیوانی نشان می دهد که مصرف کمتر از 150 گرم ممکن است کشنده باشد و آسیب جدی به سلامتی فرد وارد کند.شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این ماده در تعداد قابل توجهی از افراد التهاب پوست ایجاد می کند. تحریک پوست نیز ممکن است پس از طولانی مدت یا قرارگیری مکرر در معرض به نوعی درماتیت تماسی (غیر آلرژیک) منجر شود. درماتیت اغلب با قرمزی پوست (اریتم) مشخص می شود و تورم ممکن است به تاول زدن (وزیکولاسیون)، پوسته پوسته شدن و ضخیم شدن اپیدرم تبدیل شود.

این ماده ممکن است هر نوع بیماری درماتیت قبلی را برجسته کند بریدگی باز، پوست ساییده یا تحریک شده نباید در معرض این ماده قرار بگیرند. ورود آن به جریان خون از طریق بریدگی، خراش، زخم سوراخ یا ضایعات، ممکن است باعث صدمه سیستمیک با اثرات مضر شود. قبل از استفاده از حتما دستکش بپوشید و پوست را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که از هرگونه آسیب خارجی به طور مناسب محافظت می شود.

این ماده ممکن است باعث تحریک چشم در تعداد قابل توجهی از افراد شود و یا ممکن است ضایعات چشمی قابل توجهی تولید کند. تماس چشمی مکرر یا طولانی مدت ممکن است باعث التهاب مشخص با قرمزی موقتی در ملتحمه شود نقص موقت بینایی و یا سایر آسیب های زودرس چشم / رخ دهد.قرار گرفتن طولانی مدت در معرض تحریک کننده های تنفسی ممکن است منجر به بیماری مجاری تنفسی شود که شامل تنفس دشوار و مشکلات سیستمیک مرتبط می باشد.

شواهد عملی نشان می دهد که استنشاق این مواد باعث ایجاد واکنش حساسیت زایی در تعداد قابل توجهی از افراد می شود. حساسیت ریوی در نتیجه اختلال در عملکرد راه های هوایی و آلرژی ریوی ممکن است با خستگی، بی حالی و درد همراه باشد.قرار گرفتن طولانی مدت در معرض غلظت های زیاد گرد و غبار ممکن است باعث تغییر عملکرد ریه (یعنی پنوموکونیوز) ناشی از نفوذ ذرات کمتر از 0.5 میکرون و ماندن در ریه شود. علامت اصلی آن نفس نفس زدن است.

استنشاق، بلع یا تماس (پوست، چشم) با بخارات یا ماده ممکن است باعث آسیب شدید، سوختگی یا مرگ شود. آتش ممکن است گازهای تحریک کننده، خورنده و / یا سمی تولید کند. رواناب حاصل از کنترل آتش نیز ممکن است باعث آلودگی شود.این مواد هنگام آتش گرفتن سرعت سوختن را تسریع می کنند. بعضی از آنها ممکن است در اثر گرم شدن یا در آتش سوزی به طور انفجاری تجزیه شوند و ممکن است در اثر گرما یا آلودگی منفجر شود.

برخی با هیدروکربن (سوخت) واکنش انفجاری نشان می دهند. این ترکیب ممکن است مواد قابل احتراق (چوب، کاغذ، روغن، لباس و غیره) را مشتعل کند. ظروف ممکن است هنگام گرم شدن منفجر شوند.برای نگهداری از این ماده توجه کنید که با مواد قابل احتراق، آلی یا سایر مواد قابل اکسیداسیون سازگار نیست. گوگرد، گرد و غبارهای فلزی مانند گرد و غبار آلومینیوم، کلرات و پرکلرات با این ماده ناسازگار هستند و به دلیل خواص اکسید کنندگی می تواند به فلزات فعال شیمیایی حمله می کند. پتاسیم پرسولفات را از رطوبت و نور مستقیم خورشید دور نگه دارید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>