اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

رودهدر

معمول ترین شکل سر یا تاج برشی در ماشین های حفار بازویی مخروط هایی است که حول محوری در امتداد محور بازوی ماشین دوران می کند.طرح تاج برشی مخروطی و موقعیت و جهت نصب آن بر روی بازو به گونه ای است که در موقعیت بهینه ای جهت اعمال حداکثر نیروی برشی بر جبهه کار تونل قرار گیرد.

به همین دلیل این نوع ماشین های حفار بازویی توانسته اند قابلیت اجرائی پذیرفته شده ای در شرایط زمین شناختی مشکل و محکم از خود ارائه دهند و کاربرد گسترده ای در اروپا پیدا کنند.در روش مخروطی در مقایسه با طبلکی زمان کمتری صرف خرد کردن یا حفر یا نفوذ اولیه در یک جبهه کار سخت تونلی می شود.

مکانیزم برش شکافی یا برش نوع طبلکی به طور گسترده ای در ماشین های استخراج پیوسته برای برش شرایط سنگی نسبتا ضعیف همچون جبهه کارهای زغال سنگی یا انواع مختلفی از سنگ های رسوبی پذیرفته شده است.در این سیستم یک نیروی یک نیروی فشاری یا محوری از طریق بازو تاج حفار یا سر برشی را به داخل جبهه کار تونل هل می دهد.

ماشین های حفار بازویی 20تا30 درصد سبکتر از ماشین های حفار مخروطی با ظرفیت یکسان هستند.شرایط سنگی سخت یا محکم مستلزم تمرکز نیروی برشی به ویژه در شروع کار جبهه کار تونل می باشد و سیستم برش نوع مخروطی در اینگونه موارد موثرتر از سیستم برش نوع طبلکی می باشد.ویژگی های اصلی سیستم برش نوع طبلکی عبارت اند از:

  • انطباق پذیری آن با شرایط پیچیده
  • قابلیت مانور
  • توانایی برش سطح مقطع های بزرگ
  • ظرفیت بالای برش

استفاده از از آبفشان ها یا جت آب هایی که تحت فشار بالای 700 بار عمل می کنند طبق گزارش ها باعث تقلیل عمده نیروهای برش سرمته می شوند. صورت می گیرد و به یک ناو زنجیری منتقل می شود.حرکت مواد خرد شده در خلاف جهت سینه کار تونل و از طریق ناو زنجیری به طور پیوسته به سیستم اصلی انتقال مواد خردشده هل داده می شوند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>