اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

یک فعال بخش حمل ونقل جاده ای کالا «احیای انجمن های صنفی حمل ونقل» را از جمله راهکارهایی عنوان کرد که می تواند به کمک این بخش آمده و فعالان این بخش را از ورشکستگی نجات دهد.

حمل ونقل جاده ای کالا

به گزارش تین نیوز، یوسف منتظری این مطلب را در پاسخ به پیامی نوشت که یک کامیوندار و فعال بخش حمل ونقل کالا در یک گروه تلگرامی منتشر کرد و گفت: چند ماه است که ماشین را خوابانده ام و بار نمی‌برم.

این کامیوندار درباره دلایل کار خود توضیح داد: پنج جفت لاستیک دارم، سال 96 درآمد اندکی از ماشین داشتم، قیمت لاستیک سال گذشته حدود 9 میلیون تومان بود اما امسال اگر لاستیک دنا گل دنده استفاده کنم قیمت آن 11 میلیون است و بعید نیست اندک زمانی دیگر (با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور) به 17 میلیون تومان برسد.پس اگر من 9 میلیون را امروز تسویه کنم، فردا باید با 17 میلیون جایش را پر کنم و این خیلی سخت است.

منتظری در ادامه پاسخ خود به نویسنده پیام بالا نوشت: وضعیت حمل ونقل در حال حاضر مانند شخصی است که که هزار و یک درد و بیماری داشته اما به پزشک مراجعه نکرده و با مسکن دردها را آرام کرده است اما حالا وضعیت به گونه ای شده که این مریض (صنعت حمل ونقل) در حالت کُما است و اگر کمی دیر اقدام شود به کلی نابود می شود.

وی گفت: برای حل مشکل و بهبود وضعیت راهکارهای پیشنهاد می شود که یکی از آنها به روزرسانی قوانین حمل ونقل است.

به گزارش تین نیوز، این فعال بخش حمل ونقل جاده ای کالا افزود: حذف بعضی از قوانین بی مصرف و ناکارآمد و تصویب قوانین جدید بر طبق شرایط فعلی واستاندارد بین المللی (به خصوص در بحث بیمه و بازنشستگی) نیز از دیگر راه حل هایی است که برای برون رفت از این وضعیت پیشنهاد می شود.

منتظری برکناری برخی مسئولان صنف حمل ونقل و جایگزین کردن جوانان متخصص و راننده را با آنها، از دیگر راهکارهای پیشنهادی در این مورد ذکر کرد و گفت: احیای انجمن های صنفی حمل ونقل کالا، دیدار منظم با نمایندگان مجلس جهت طرح مشکلات و ارائه راه حل از طرف نمایندگان رانندگان، دیدار بار مسئولان وزارت خانه راه وشهرسازی به صورت منظم و دیدار با رهبر انقلاب حداقل یک بار در سال و در روز حمل ونقل و ارائه گزارش از مشکلات این صنعت و راه حل های موجود نیز برای حل مشکلات موجود در بخش حمل ونقل پیشنهاد می شود.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>