اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

احسان منصورکیایی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از توزیع 5300 حلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل جاده ای استان خبر داد.

احسان منصور کیایی

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان, منصورکیایی از توزیع 5300 حلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل جاده ای استان خبر داد.

او با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس توافقات صورت گرفته بین سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای و وزارت صنعت، معدن و تجارت، از تیر ماه 97 مراحل اجرایی توزیع لاستیک بین رانندگان استان آغاز و تاکنون بیش از 5300 حلقه لاستیک بین رانندگان توزیع شده است.

منصورکیایی با اشاره به اهمیت رسیدگی به مشکلات شاغلین بخش حمل و نقل جاده ای افزود: پیگیری تحقق مطالبات به حق رانندگان ناوگان باربری مانند تأمین لاستیک در دستور کار مسئولان مربوطه و نمایندگان صنفی آن قرار داشته و اقدامات شایانی نیز در این خصوص انجام گرفته است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در ادامه با اشاره به فعالیت بیش از 3500 دستگاه ناوگان سنگین حمل و نقل جاده ای در بخش کالا و مسافر استان افزود: مرحله دوم توزیع لاستیک بین ناوگان اتوبوسی و نفت کش های فعال در استان آغاز شده و امیدواریم با افزایش واختصاص سهمیه لاسنیک های باری شاهد توزیع سریعتر لاستیک به ناوگان حمل و نقل جاده ای کالا نیز باشیم.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>