اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

رییس راهداری همدان از اجرای عملیات لکه گیری در همه راه های حوزه استحفاظی این شهرستان به مساحت 33 هزارو 600 متر مربع از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

راه های همدان

به گزارش تین نیوز به نقل از به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، رییس راهداری همدان از اجرای عملیات لکه گیری در همه راه های حوزه استحفاظی این شهرستان به مساحت 33 هزارو 600 متر مربع از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

رسول ابراهیم خانی با اشاره به اینکه عملیات لکه گیری آسفالت گرم و سرد در راه های ارتباطی این شهرستان انجام شده است، اظهار داشت: حفظ و نگهداری راه های ارتباطی شهرستان در جهت بالا بردن ایمنی راه ها از اولویت های کاری این اداره است.

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون 3 هزارو 835 تن آسفالت گرم و سرد به منظور لکه گیری و پر کردن چاله های موجود در سطح جاده های اصلی و روستایی شهرستان همدان مورد استفاده قرار گرفته است.

ابراهیم خانی ادامه داد: برای خرید این میزان آسفالت 750 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان همدان با اشاره به اینکه یکی از مشکلاتی که ما به لحاظ وضعیت آب و هوایی با آن مواجه هستیم خرابی سطح رویه راه ها است، یادآور شد: زمستان سرد و تابستان نسبتاً گرم موجب تشدید در سرعت و میزان خرابی رویه آسفالت شده که به منظور رفع این مشکل هر ساله به شکل مستمر در طول سال اقداماتی از جمله روکش آسفالت، لکه گیری و چاله پرکنی انجام می شود تا ضمن بهبود وضعیت راه ها و نگهداری مناسب آنها از خرابی بیشتر نیز جلوگیری شود.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>