اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل بارش سنگین برف در مسیرهای یاسوج - بابامیدان، یاسوج - اقلید و یاسوج - شیراز، آمد و رفت در این جاده ها تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

 بارش شدید باران و برف

به گزارش تین نیوز و به نقل از ایرنا، محمد نصیری راد اظهار داشت: با وجود بارش شدید باران و برف، برخی رانندگان توجهی به نکات ایمنی ندارند و به علت نداشتن زنجیر چرخ در برخی از محورها با مشکلاتی مواجه شده اند. وی بیان کرد: در مسیرهای یاسوج - بابامیدان، یاسوج - اقلید و یاسوج - شیراز رفت و آمد خودروها به کندی انجام می شود. نصیری راد عنوان کرد: با وجود بارش سنگین برف از اوایل صبح امروز جمعه تاکنون مسدود شدن کامل هیچ مسیری در استان گزارش نشده است.

وی افزود: تاکنون گزارشی از مسدود و تخریب شدن راه های روستایی استان به این نهاد نیز گزارش نشده است. کهگیلویه و بویراحمد دارای 79 گردنه با 2 هزار و 846 کیلومتر و جاده و 66 نقطه به طول 327 کیلومتر محور برف گیر است. این استان حدود 6 هزار کیلومتر راه اعم از بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی دارد که از این میزان 142 کیلومتر بزرگراه، 505 کیلومتر راه اصلی، یک هزار و 238 کیلومتر راه فرعی و مابقی نیز روستایی است. بیش از 44 درصد جمعیت افزون بر 723 هزار نفری این استان در روستاها ساکن هستند. کهگیلویه و بویراحمد همچنین دارای یک هزار و 676 روستای دارای سکنه است که حدود 700 روستای آن بالای 20 خانوار جمعیت دارد. 23 راهدارخانه ثابت و سیار در محورهای مواصلاتی این استان در حال خدمت‌رسانی به رانندگان هستند. خدمات رسانی با 200 دستگاه وسیله نقلیه سبک، نیمه سنگین و سنگین در جاده های ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است. در این راهدارخانه ها بیش از 250 نفر آماده باش و 100 نفر نیروی پشتیبان برای ارائه خدمت به مسافران مستقر هستند.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>