اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: 20 محور مواصلاتی کشور به دلایل مختلف مانند ریزش کوه، عدم ایمنی کافی، یخ زدگی، سیل و تخریب پل، رانش زمین، راه سازی و بارش برف و کولاک تا اطلاع ثانوی مسدود است.

20 محور مواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است

به گزارش تین نیوز به نقل از پلیس راهور سرهنگ نادر رحمانی، افزود: جاده اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان و محور دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز مسدود است. هم چنین در استان گیلان محور پونل-خلخال به علت ریزش کوه پل و در استان کهگیلویه و بویراحمد محور سی سخت-پادنا به علت عدم ایمنی کافی مسدود است.

وی افزود: در استان همدان محور گنجنامه-تویسرکان به علت عدم ایمنی کافی، در استان کردستان محور فرعی سروآباد-پاوه به گردنه ته ته به علت یخ زدگی و عدم ایمنی کافی، در استان مازندران محور تنکابن فرعی توکله (پل توکله) به علت سیل و تخریب پل و در استان مازندران محور چمستان فرعی در کاپی به علت عدم ایمنی کافی مسدود است.

سرهنگ رحمانی ادامه داد: در استان ایلام محور روستایی نسار شهرستان چرداول به علت رانش زمین، در استان ایلام محور زرنه-سومار به علت عملیات راهسازی، استان زنجان محور دندی-تکاب به علت بارش برف و کولاک شدید و در استان کردستان محور فرعی اورامانات به علت بارش برف و کولاک شدید مسدود است.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>