اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای استان های شمال و شمال غربی کشور خبر داد.

بارش برف در محورهای شمال غربی کشور
نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار حوزه انتظامی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور اظهار کرد: درحال حاضر ترافیک در آزادراه تهران- کرج محدوده گرمدره و آزادراه کرج- قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نیمه سنگین است؛ همچنین بار ترافیکی در محور پاکدشت- تهران، شهر قدس- تهران و شهریار- تهران پرحجم گزارش شده است و در دیگر محورهای کشور ترافیک خاصی وجود ندارد و تردد به صورت روان درحال انجام است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: هم اکنون بارش برف را در برخی از محورهای استان آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی شاهد هستیم و از طرفی باران نیز در برخی از محورهای استان مازندران، گیلان و گلستان در حال بارش است لذا در محورهای استان های یادشده لغزندگی وجود دارد و رانندگان هنگام رانندگی حتماً فاصله طولی با خودروی جلویی را حفظ کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا مشکلی به وجود نیاید.
وی گفت: محور اولنگ- شاهرود در استان گلستان، تویسرکان- گنجنامه در استان همدان، سروآباد- پاوه در استان کردستان، شمشک- دیزین در استان تهران و پونل- خلخال در استان گیلان به دلیل ناایمن بودن تا اطلاع ثانوی مسدود است.
رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: هموطنان برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور با شماره تلفن 88255555 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری آنا

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>