اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

مدیر بزرگ ترین پایانه مسافری دریایی کشور گفت: با توجه به حجم وسیع تماس های مسافران در زمان بروز رخدادهای جوی و شرایط نامساعد آب و هوایی، سامانه تلفنی 3111 راه اندازی و بزودی عملیاتی می شود.

مدیر بندر شهید حقانی بندرعباس

به گزارش تین نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر، محمد احمدی زاده، مدیر بندر شهید حقانی بندرعباس از برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور راه اندازی سامانه تلفنی 3111 در این بندر به منظور ارائه اطلاعات دریایی به مردم، پاسخگویی به پرسش های مسافران و گردشگران تا پیش از شروع طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز 98 خبر داد.

احمدی زاده تصریح کرد: با توجه به حجم وسیع تماس های مسافران در زمان بروز رخدادهای جوی و شرایط نامساعد آب و هوایی، وجود پرسش مستمر در زمینه باز یا بسته بودن بندر شهید حقانی و یا زمان حرکت شناورها به جزایر قشم، هرمز و لارک، سامانه تلفنی 3111 راه اندازی و بزودی عملیاتی می شود.

مدیر بزرگ ترین پایانه مسافری دریایی کشور اعلام کرد: علاوه بر این، تابلوی ویژه ای نیز برای اطلاع رسانی در مورد وضعیت برقراری سفرها و مسیرهای دریایی در ورودی بندر شهید حقانی نصب خواهد شد تا از این طریق مسافران عبوری نیز بتوانند آخرین اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>