اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

بالاترین میزان تخلیه و بارگیری کالا در تاریخ بندر امیرآباد به ثبت رسید
به گزارش تین نیوز و به نقل از روابط عمومی بندر امیرآباد، مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت: میزان تخلیه و بارگیری کالا از آغاز سال 97 تاکنون به رقم بی سابقه 3 میلیون و 545 هزار و 862 تن رسیده که در مقایسه با 3 میلیون و 520 هزار تن در سنوات گذشته رکورد بی سابقه ای را نشان می دهد.

سیاوش رضوانی روابط عمومی بندرامیرآباد

سیاوش رضوانی همچنین افزود: در سال جاری تاکنون، تعداد شناورهای ورودی به بندر امیرآباد 874 فروند می باشد که رکوردی دیگر در حوزه بندری و دریایی رقم خورده است.

به فاصله یک ماه، رکوردی دیگر در بندر امیرآباد شکسته شد
مدیر بزرگ ترین بندر حاشیه دریای خزر همچنین از ثبت بالاترین میزان تخلیه و بارگیری کالا در بهمن سال جاری خبر داد که بر این اساس، رکورد 391 هزار تن به ثبت رسیده در دی ماه سال 97، به میزان بیش از 13 هزار تن افزایش پیدا کرده است.

سیاوش رضوانی با تأکید بر اینکه تدابیر و برنامه ریزی ها در بندر امیرآباد جهت بی اثر کردن تحریم های ظالمانه دشمنان تدوین می شود تصریح کرد با وجود این تحریم ها در اراده مجموعه مدیریت و کارکنان این بندر، در پیشبرد اهداف اقتصادی منطقه خللی وارد نخواهد شد و با سر لوحه قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، با عزمی راسخ جهت اعتلای ایران اسلامی گام بر خواهیم داشت.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>