اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

حمل و نقل کانتینری

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی موسسه تحقیقاتی Dynamar تجارت کانتینری در این منطقه در سال 2019 میلادی از رشد مناسب برخوردار می‌شود که این رشد تا سال 2021 میلادی ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش حمل و نقل دریایی بین آمریکای جنوبی و سایر نقاط جهان در سال 2017 میلادی با رشد بطئی ناشی از اتخاذ سیاست‌های انقباضی اقتصادی و رشد اقتصادی پایین کشورها به 10 میلیون TEU رسید که انتظار می‌رود این رقم از سال 2019 تا 2021 با رشد 12 میلیون TEU به 22 میلیون TEU  افزایش یابد.بر اساس این گزارش علت رشد حمل و نقل کانتینری در کشورهایی مانند برزیل، پرو، اکوادور، اروگوئه، آرژانتین، کلمبیا و... علاوه بر آنچه عنوان شد، به افزایش ظرفیت‌های بندری و تجهیز ناوگان حمل‌و‌نقل کانتینری بر می‌گردد. این منطقه بیش از 390 میلیون نفر جمعیت دارد که ارزش تجاری آن 897 میلیارد دلار است. این منطقه 16 درصد از صادرات محصولات کشاورزی جهان را بر عهده دارد که حمل‌ونقل بیشتر آنها توسط دریا صورت می‌گیرد. 

برزیل بزرگ‌ترین کشور آمریکای جنوبی با جمعیت 209 میلیون نفر است که 42 درصد از تجارت و 55 درصد تولید ناخالص داخلی را شامل می‌شود و دارای بیشترین ظرفیت کانتینری آمریکای جنوبی است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>