اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو

سرمایه

هیچ قانون کلی و عمومی برای اینکه چه زمانی برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال مناسب است وجود ندارد. قیمت این ارزها با توجه به عرضه و تقاضا رشد یا افت می کند.در نظر داشته باشید زمانی که بازار هیجانی است و قیمت ارز در اوج خود قرار دارد اقدام به خرید نکنید و همینطور زمانی که قیمت یک ارز به شدت در حال سقوط است شاید خرید آن ارز عاقلانه نباشد.

بهترین زمان برای خرید، زمانیست که قیمت در سطح پایین تر تثبیت شده است.هنر معامله گر است که تشخیص دهد چه زمانی ارز در وضعیت حبابی قرار دارد و چه زمانی قیمت به کف خود رسیده است. گرچه خرید ارز در کف قیمت بسیار مشکل است و نمی توان کف ها و سقف های قیمت را به راحتی تشخیص داد.

گاهی اوقات یک ارز فراتر از تصور رشد می کند و همه فکر می کنند که در سقف قیمت قرار دارد ولی باز هم ارز رشد بیشتری را تجربه می کند و به قیمت های بالاتر می رسد. بنابراین نباید با یک پیش زمینه فکری ثابت به بازار نگاه کرد و امکان وقوع هراتفاقی وجود دارد.

به طور مثال وقتی قیمت بیت کوین به 1000 دلار رسید، همه تصور می کردند قیمت به شدت بالا رفته و بعید است که رشد بیشتری داشته باشد ولی بعد دیدیم که قیمت حتی به 20000 دلار هم رسید. بعد از این بود که همه متوجه شدند قیمت 1000 دلار در واقع فرصت خوبی برای خرید بوده است.دو نکته مهم برای زمان بندی خرید ارزهای رمزنگاری شده در نظر داشته باشید:

حباب قیمت ارزهای رمزنگاری شده را با حباب در بازارهای مالی مقایسه نکنید

  • افزایش 10 درصدی قیمت یک ارز در روز، حباب محسوب نمی شود و یک اتفاق عادی در بازار ارزهای رمزنگاری شده است. اما رشد 100 درصدی در یک روز می تواند حباب باشد، گرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت بیشتر از آن رشد نکند!

زمانی را برای مشاهده قیمت ها و رفتار بازار اختصاص دهید

  • فقط به خاطر اینکه یک کاهش قیمت جزئی رخ داده اقدام به خرید نکنید. شاید کاهش قیمت همچنان ادامه یابد. به دلیل اینکه می ترسید سود بزرگی را از دست دهید اقدام به خرید نکنید، فقط نظاره گر بازار باشید، اطلاعات تان را بالا ببرید و زمانی که فکر می کنید مناسب است دست به خرید بزنید.

از طرف دیگر، زود دست به فروش نزنید، ارزی که در حال رشد است را نگهدارید و یا اینکه وقتی به سود رسیدید بخشی از آن را بفروشید و بخش دیگری را نگهداری کنید. شاید رالی صعودی به تازگی آغاز شده باشد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>