اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

رییس اداره ایمنی و حریم راه های استان چهارمحال و بختیاری پس از بارش شدید برف در شب گذشته در اغلب محورهای استان، وضعیت تردد در راه ها را عادی اعلام کرد و گفت: با فعالیت 33 اکیپ راهداری از شب گذشته و برف روبی در 7 مرحله، همه محورهای استان در حال حاضر باز است و عملیات برف روبی و شن و نمک پاشی به طور کامل انجام شده است.

تمام راه های چهارمحال و بختیاری باز است

به گزارش تین تیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، فریدون پیشکار، رییس اداره ایمنی و حریم راه های استان چهارمحال و بختیاری درباره آخرین وضعیت محورهای استان در پی بارش شدید برف گفت: بارش برف از نیمه شب گذشته در همه محورهای استان آغاز شده است و به 20 الی 25 سانتی متر رسیده است.

وی بیشترین بارش را مربوط به محورهای کوهرنگ، اردل و بروجن- لردگان بیان کرد.

پیشکار افزود: تاکنون چند مرحله عملیات شن و نمک پاشی و برف روبی توسط ماشین آلات سنگین راهداری و گریدل انجام شده و در حال حاضر راهداران پر تلاش استان در حال تخلیه شانه راه ها هستند.

وی درباره آخرین وضعیت گردنه ها در اثر بارش سنگین برف توضیح داد: تاکنون محورها در همه گردنه ها باز هستند، ولی ممکن است گردنه پربرف "چری" در صورت وزش باد به طور موقت مسدود شود. شب گذشته نیز در محور بروجن-لردگان دو تریلی به علت خرابی از جاده به پارکینگ منتقل شدند.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>