اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کشتی سازی کره

گروه صنایع سنگین Hyundai و بانک توسعه کره (KDB) توافق‌نامه‌ای را برای دستیابی به سهم شرکت مهندسی و کشتی‌سازی Daewoo) DSME) به امضا رساندند تا بزرگ‌ترین گروه کشتی‌سازی جهان را تشکیل دهند. قراردادی به مبلغ 1.78 میلیارد دلار بین Hyundai و بانک توسعه کره و Daewoo امضا شد. با توافق جدید این گروه کشتی‌سازی به عنوان هلدینگ درصدد کسب 20 درصد از بازار صنعت کشتی‌سازی است.

بر این اساس قرار است ساختار مدیریت کنونی و امنیت شغلی کارکنان Daewoo حفظ شود. با این حرکت گروه صنایع سنگین Hyundai در بخش فراساحل نیز فعال می‌شود.در توافق‌نامه این دو شرکت آمده است مشارکت و همکاری این دو شرکت تحت تأثیر رکود سال‌های اخیر قرار گرفته و فعالیت کارخانه‌های کوچک و متوسط Daewoo نیز در گروه کشتی‌سازی جدید ادامه خواهد یافت.

مدیر اجرایی HHI در این زمینه گفت: از آن‌جایی که شرایط بازار جهانی کشتی‌سازی در حال حاضر بهبود یافته زمان مناسبی برای تنظیم این توافق‌نامه بین صنایع سنگین Hyundai و شرکت مهندسی و کشتی‌سازی Daewoo به عنوان دو کشتی‌ساز بزرگ و برجسته برای دستیابی به هدف مشترک یعنی کسب سهم  بیشتر از بازار کشتی‌سازی جهان خواهد بود.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>