اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از راه اندازی سامانه نوبت دهی و اعلان بار با کمک اثر انگشت رانندگان در پایانه بندر امام خمینی خبر داد.

اعلان بار با اثر انگشت رانندگان در پایانه بندرامام

به گزارش تین نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان، غلام عباس بهرامی نیا گفت: به طور متوسط در سال 2 میلیون و137 هزار بارنامه صادر می شود و از این تعداد حدود 770 هزار بارنامه مربوط به پایانه بندر امام است.

وی در ادامه افزود: در این زمینه در راستای تحقق اهداف اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان در خصوص شفاف سازی و افزایش ضریب اطمینان در حمل و نقل، سامانه نوبت دهی و اعلان بار با اثر انگشت در پایانه بندرامام خمینی راه اندازی شد.

بهرامی نیا اعلام کرد: با اجرایی شدن سامانه اعلان بار با اثر انگشت، ارائه هرگونه خدمات به راننده از ورود به پایانه تا زمان دریافت بارنامه مستلزم احراز هویت وی از طریق اثر انگشت است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان تصریح کرد: هدف اصلی از اجرای طرح سامانه اعلان بار با اثر انگشت حذف دلالان از بارگیری های غیرقانونی در پایانه است.

بهرامی نیا خاطر نشان کرد: صحت سنجی اطلاعات رانندگان ثبت شده و حذف رانندگان غیرفعال و نامعتبر از دیگر اهداف راه اندازی این سامانه است.

منبع: تین نیوز

نظر شما
عبدالکریم کاظمی :
خوب هست
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>