اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

مدیرکل دفتر امور پیمان ها و رسیدگی فنی خبر داد: قرارداد خرید 15 هزار تن ریل نوع 60E1 با گرید R620 مطابق مشخصات فنی آخرین ویرایش استاندارد EN-13674 به مدت شش ماه با شرکت سهامی ذوب آهن مبادله شد.

مبادله قرارداد تامین ریل ملی با شرکت ذوب آهن اصفهان

به گزارش تین نیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، مجتبی خدادادی گفت: تا پیش از انقلاب اسلامی تمامی قطعات و تجهیزات مورد نیاز ساخت راه آهن از خارج تامین می شد و پس از انقلاب اسلامی با توسعه صنایع داخلی کشور در بیشتر تجهیزات به خودکفایی رسیدیم.

وی افزود: تهیه ریل با توجه به تکنولوژی خاص امکان تولید در داخل کشور را نداشت و با ارزبری فراوان از خارج کشور تامین می شد که در این سال ها با در نظر گرفتن اعمال تحریم ها دیگر امکان شرکت در مناقصات از سوی تولید کننده های بین المللی ریل وجود نداشت.

مدیرکل دفتر امور پیمان ها و رسیدگی فنی در خصوص برگزاری مناقصه برای تامین ریل ملی به ویژه در راه آهن میانه- بستان آباد- تبریز توضیح و اظهار کرد: با برگزاری مناقصه عمومی خرید 15 هزار تن ریل، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به منظور همکاری اعلام آمادگی کرد.

خدادادی تأکید کرد: سرانجام با بررسی های متعدد و بازدید های میدانی قرارداد خرید 15 هزار تن ریل نوع 60E1 با گرید R620 مطابق مشخصات فنی آخرین ویرایش استاندارد EN-13674 به مدت شش ماه با شرکت سهامی ذوب آهن منعقد و مبادله شد.

وی راه اندازی خط تولید ریل ملی در کشور را اقدام مهمی در حمایت از صنایع و تولیدات داخلی ذکر و عنوان کرد: با همکاری شرکت ساخت و توسعه و شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان گام بلندی در جهت خودکفایی کامل کشور در تامین ریل مورد نیاز توسعه شبکه راه آهن سراسری برداشته شد.

منبع: تین نیوز

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>