اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

وکیوم

این نوع روکش که جایگزینی خوبی برای روکش های چوبی است، به اصطلاح به آن روکش پی وی سی هم می گویند. روکش وکیوم از جنس پی وی سی است و در ضخامت های مختلف در بازار موجود است. روکش را با استفاده از چسب ممبران، روی ام دی اف می چسبانند و سپس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روکش وکیوم، می تواند در اشکال مختلف صاف، برجسته و … باشد که بعد از تولید فیلم اولیه طرح دار بر روی روکش رنگ می زنند اگر در روکش برآمدگی ها با زمینه با 2 رنگ متفاوت رنگ شده باشند به آنها سینکرونایز گفته می شود که در بازار به روکش وکیوم PR شناخته می شوند.

برای کار روی روکش، ابتدا ام دی اف را سنباده کشی می کنند و سپس سطح تخته را تمیز کرده وچسب باشی می کنند و وقتی که چسب خشک شد در دستگاه وکیوم روکش را به ام دی اف می چسبانند. اگر سطح ام دی اف صاف و تمیز نباشد، روکش کاری با مشکل مواجه شده و سطحی نامتقارن را ایجاد می کند.

روکش وکیوم از 50 سال قبل تا به امروز متداول شده است. در گذشته برای چسباندن این روکش ها از پرسهای طبقاتی گرم استفاده می کردند اما امروزه با پیشرفت وسایل صنعتی، پرسهای روکش غلطک داغ، کار را راحت تر کرده اند.

روکش وکیوم ارزان تر ار روکش طبیعی چوب بوده که در مقابل خط و خش، حرارت و رطوبت از خود مقاومت نشان نمی دهد. بیشترین کاربرد این روکش وکیوم در ساخت کتابخانه، قفسه ها، کابینت آشپزخانه میز ال سی دی و … است

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>