اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی ایام تعطیلات نوروز 98 در محورهای مواصلاتی استان از 25 اسفندماه سال جاری خبر داد.

اعمال محدودیت های ترافیکی نوروز در راه های مازندران

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز سال 1398 و به منظور ارتقا ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی از روز شنبه 25 اسفندماه تا پایان روز شنبه 17 فروردین ماه خبر داد.

وی تصریح کرد: عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام طرح نوروزی در محورهای"کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه" ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: در محور کرج - چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 1200 روزهای سه شنبه، چهارشنبه 28 و 29 اسفندماه، و روزهای پنج شنبه و یکشنبه 8 و 11 فروردین ماه سال 1398 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است.

سرهنگ قدمی خاطر نشان کرد: با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تاریخ های مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه است.

وی اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه 4 فروردین ماه و جمعه 9 فروردین ماه و روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 15- 16-17 فروردین ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تاریخ های مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، گفت: تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 28 اسفندماه تا ساعت 24 روز شنبه 3 فروردین ماه و از ساعت 6 صبح روز یکشنبه 4 فروردین ماه تا ساعت 24 روز دوشنبه 5 فروردین ماه از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

وی اضافه کرد: همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 ظهر روز پنج شنبه 8 فروردین ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 فروردین ماه و از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه 11 فروردین ماه تا ساعت 22 روز شنبه 17 فروردین ماه از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز سه شنبه 28 اسفندماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از "آب اسک به رودهن" ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 همین روز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز یکشنبه 4 فروردین ماه، روز جمعه 9 فروردین ماه و روزهای پنج شنبه و جمعه 15-16 فروردین ماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روزهای اعلامی تا ساعت 2 بامداد روز بعد از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور سوادکوه، گفت: تردد انواع تریلرها از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای سه شنبه و چهارشنبه 28 و 29 اسفندماه و روز پنج شنبه 8 فروردین ماه از تهران به سوادکوه ممنوع است.

تردد انواع تریلرها از ساعت 8 تا ساعت 24 روز یک شنبه 4 فروردین ماه و روزهای پنج شنبه و جمعه 15 و 16 فروردین ماه از سوادکوه به سمت تهران ممنوع است.

وی در خاتمه گفت: مرکز کنتزل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی استان با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راههای استان است.

منبع: خبرگزاری مهر

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>